Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fertőzés lenne? Vagy mi akar...

Fertőzés lenne? Vagy mi akar ez lenni?

Figyelt kérdés
Tizennégy éves vagyok, múlthét hétfőn voltam nődokinál, csak kivülről vizsgált meg mert szűz vagyok, írt fel két gyógyszert meg egy krémet. A gyógyszert beszedtem, de ugyan úgy van még most is sárgás folyásom ami erős. Gyógyszer után egy-két napig nemvolt most megint. Ilyen kis pottyok vannak rajtam OTT ami most a csiklóm kozelébe és odaterjedt vagy hogy mondjam és iszonyat rossz. A krémtől mintha jobban viszketne, kivagyok akadva. Most micsináljak? El fogok menni másik nődokihoz, valakivel volt már ilyen ? Mik ezek a pottyok, mert a doki arra semmit sem mondott csak hogy picit gyulladásos.??

2012. okt. 27. 01:27
 1/3 anonim ***** válasza:
én is gombás fertőzésre gondolok... a kád fürdővízbe tegyél kis sót. a gyógyszer nem túl szerencsés a gomba ellenes tabletták eléggé erősek, májpusztítók.
2012. okt. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj másik dokihoz! Ha itt interneten vársz segítséget olyan emberektől, akik nem is ismernek, az veszélyes is lehet!
2012. okt. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem ismerni kell.. ez hülyeség.

A nődoki sem ismer,csak a bajom tényeit tudja, ugyan ezt tudnám neki is mondani és ő sem tudja száz százalékra, itt meg hátha volt valakinek ilyene.

2012. okt. 27. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!