Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Öngyilkos akar...

Mit csináljak? Öngyilkos akar lenni.

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátnőmmel,öngyilkos akar lenni.Nem azért,mert szakítottunk.Hanem ő kérte,hogy legyen vége mert nem akar élni és mindenkitől elakar köszönni.Most mit csináljak?Ha azt mondom szeretem és mellette leszek és megoldjuk bármi baj van,akkor meg undok és mondja,hogy kopjak le,ne erőltessem,nemtudok segíteni.Mit tehetnék mégis?Nem Magyarországon él,nem tudom mindennap nézni,hogy mit csinál magával.Segítsetek légyszives. 22f
2012. okt. 28. 01:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk szólj a szüleinek.
2012. okt. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
11%
Milyen nemnormális csaj. Nemhogy örülne, hogy szeretik, még ő akar öngyilkos lenni.
2012. okt. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Megtiltotta.Azt mondta ők nem beszélnek lelki dolgokról.
2012. okt. 28. 01:35
 4/16 A kérdező kommentje:
2.nek.Nem örül,sőt idegesíti.De nem velem van a baj azt mondja.Már azt sem akarja,hogy elutazzak hozzá.Ezért nagyon aggódok.Gondoltam beszélek a pszichológussal akihez jár,de azt mondta meg ne próbáljam.
2012. okt. 28. 01:37
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszélyben van az élete, akkor pont leszarnám, hogy mit tiltott meg.
2012. okt. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ne azzal foglalkozz, mit mondott, hanem igenis szólj a pszichológusának és a szüleinek, amíg nem késő.

Nyilván nem véletlen jár dokihoz, hanem azért mert, beteg.

2012. okt. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Kit érdekel, hogy megtiltotta? Ha segíteni akarsz, akkor tedd. Szólj a szüleinek, barátoknak stb.
2012. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Barátai nincsenek csak chaten mert nem megy sehova.A szüleihez nem merek elmenni mert nemszoktak beszélgetni azt mondta bár velük lakik.Azt se tudják hogy volt barátja.Nem kérdezték mikor velem volt hogy kivel van vagy ilyesmi.Azt mondta azt se tudják,hogy öngyilkos akar lenni mert ez az ő dolga nem beszélget erről.Csak akkor nekem meg miért mondja én nem vihetem be a kórházba.Az orvosát lehet hogy felhívom meg találtam neten a számát.
2012. okt. 28. 15:57
 9/16 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
"Mert az ő dolga." Nem csak az ő dolga, hanem mindazoké, akiket érint a halála. Szülei száma nincs meg? Hívd fel őket úgy, mint "egy jóakaró", nem kell megmondanod, hogy együtt jártok.
2012. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen azt mondta hogy ez tartja még vissza,hogy mit szólnak majd a szerettei.Nincs meg a szülei száma,amikor szakított velem akkor az övét is kitöröltem.
2012. okt. 28. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!