Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna nyúlós váladék távozott...

Barna nyúlós váladék távozott belőlem, a végén vérrel. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Múlt hét vasárnap kellett volna megjönnie. Tavaly októberben hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta 5-6 hétre jön meg, szóval, hogy késik ezen már mg sem lepődök. De ez nem tudom mi lehetett, mert ez egy alkalom volt, nem vérzem azóta sem. Tehát nem jött meg. Tegnap éjjel és egész nap nagyon görcsölt a hasam, de olyan hasmenésszerű görcsölés volt.
2012. nov. 6. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
idő kell a szervezetnek amig visszaáll. teljensen normális hogy nem állt be rendesen.
2012. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja bocs tavaly október.... az más kérdés. Igy biztos valami hormonális probléma van. Menj endokrinológushoz. vizsgáljon ki.
2012. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy csak most volt peteérésed.

Ha a "kellett volna megjönnie" dolgot gy gondolod, hogy ha 28 napos lenne a ciklusod, akkor kellett volna megjönnie, és azt írod, hogy 5-6 hétre szokott megjönni, akkor simán lehet, hogy éppen most van ovulációd.

Ugyanis ovu után kb. 14 nappal jön meg a menzesz.

Ha tavaly októberben hagytad abba a tabit, és még mindig 5-6 hétre menstruálsz, akkor bizony ideje orvoshoz fordulni a problémával.

2012. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
20.-ára van időpontom a nőgyógyásznál. De most ez nagyon megilyesztett. Endokrinológusnál voltam, ott minden rendben.
2012. nov. 6. 21:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet hülye kérdés, de a peteérés miatt lehetett ez a barna véres váladék? sosem volt még ilyen..
2012. nov. 6. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Peteérésnél már nálam is előfordult barnás nyúlós váladék!
2012. nov. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
lehetett attól is. Szerintem keress másik endokrinológust mert csak hormonális probléma okozhatja. Részletesebb hormon vizsgálat sem ártana.
2012. nov. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!