Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fehérfolyás meddig tart?

A fehérfolyás meddig tart?

Figyelt kérdés

úgy értem, tudom, hogy az elvileg a menstruáció előjele, hogy hamarosan megjön (mert még nem jött meg) de az meddig van, és milyen erősen? mármint, utánaolvastam, és azt írták hogy van olyan is hogy ha elkap az ember valamit akkor is hasonló, vagy nem tudom...

nekem már régóta minden nap szokott jönni, már több hónapja. ez normális? honnan lehet tudni, ha elkaptam vmit? és ha igen, hogy lehet gyógyítani?


2012. nov. 8. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A klimaxig...
2012. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha sárga vagy zöld, vagy büdös, akkor baj van.
2012. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

... ne nézzetek már teljesen hülyének. természetesen utánaolvastam. nem mondtatok semmi újat. ráadásul a kérdésemre sem adtatok választ. az a kérdés, hogy normál esetben meddig tart, és hogy az normális e, hogy már több hónapja, talán több, mint fél éve van naponta. és nem tudom, mi számít erősnek, és mi gyengének, de igenis észrevehető, mert még tisztasági betéttel is kellemetlen nedves érzés. és amúgy a színe normális, nem büdös és nem viszket, viszont nagyon kellemetlen, hogy sok jön. és nem tudom, hogy miért.

ha valaki így tud normális választ adni, ne habozzon.

és kérlek. kíméljetek a google által kidobott első találatokkal... nem tartozom azok közé, akik lusták ahhoz, hogy egy kicsit utánaolvassanak, mielőtt nyomják tucatjában a kérdéseket.

2012. nov. 8. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebbe mi a hülyére nézés? A klimaxig tart, pont...Mindennap van.
2012. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Sokaknak akár 2 évvel az első mensi elött kezdődik. Késöbb ha már beáll a havid lehet kevesebb lesz, lehet nem. Egyén függő, sok nőnek mindne nap van, soknak csak peteéréskor és a mensi elötti napokban. Nekem pl a mensi utáni 3-4 napban egyltalán nincs utána már vagyogat és a mensi elött picivel több és más állagú. Nem tudsz mást tenni mint tisztaságit használni.
2012. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szinte minden nőnek van naponta fehérfolyása, és tényleg a klimaxig tart. Amíg nem kellemetlen szagú és nem csíp vagy viszket a puncid, addig normális. Senki nem nézett hülyének Téged!
2012. nov. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!