Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem kevesebb mint 3 napja...

Nem kevesebb mint 3 napja volt abortuszom es azota nem vereztem. Ugy tudom hogy abortusz utan meg kene jojjon a mensim es meg nem jott. Tudjatok-e hogy ez gondot jelent vagy massal is volt mar ilyen vagy mit kene tennem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem rögtön kell megjönnie utána, eltelhet pár hét , 1 hónap is!
2012. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt írtad 3 napja volt abortuszod. Azóta nem épülhetett fel az új méhnyálkahártya, tehát menstruációd sem lehet. Max műtét utáni vérezgetés. Majd jön az abortusztól számítva az új ciklus, de az is lehet hogy kimarad. Van akinek több hónapra is kimaradt a menstruációja. Viszont nem tudod mikor van peteérésed így újra jöhet a terhesség, ha nem védekeztek.
2012. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es most estere nagyon felpuffadtam vagy nemtudom minek vegyem ezt :|
2012. nov. 9. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom miért puffadtál fel.Jól teszed, ha figyeled magad. Ha láz vagy fájdalom vagy hányás is jelentkezne vagy valamilyen szagos hüvelyi folyás azonnal keresd fel a nőgyógyászatot. De ezeket gondolom távozáskor a beavatkozást végző orvos elmondta Neked.
2012. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!