Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt egy abortuszom fél éve...

Volt egy abortuszom fél éve és most újra terhes vagyok. Mennyire lenne kockázatos még egy abortusz és miben befolyásolná a későbbiekben teherbe esésemet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 17:07
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
minél több abortuszon esel át annal nagyobb a meddőség vagy más probléma esélye,amugy mnden abortusz után egyre vékonyodik a méhnyálkahártya igy később lehet nem fog tudni beágyazodni a baba
2012. okt. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Ez lenne a másodig abortuszom kb mennyi az esélye az utána való teherbe esésnek %ban?
2012. okt. 28. 17:13
 3/54 anonim ***** válasza:
86%

nem lehet tudni.... ez egyén függő, kinek milyen a szervezete. Az biztos hogy "a méhed nem egy zseb, aminek kedved szerint ki lehet fordítani a tartalmát" -tapintatlan, de jobb hasonlat most nem jut eszembe hirtelen.

Lehet hogy probléma mentes lesz a fogantatás jövőben, de az is lehet hogy nem, vagy csak nagyon nehezen fog összejönni.


Lutri. .. rossz hogy így kell -valami okból kifolyólag- döntened.. :(

2012. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
83%
Nem értelek ha egyszer átestél ezen a szörnyű dolgon miért nem tudsz úgy védekezni hogy mégegyszer ne történjen meg...
2012. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
75%
nekem is sajnos 2x volt kb 10 év különbséggel!most 31 hetes terhes vagyok és elsőre összejött a baba!persze a te eseted kicsit más,mert az elég durva,hogy fél éven belül 2x is lenne! :S
2012. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de lenne még egy kérdésem akinek 1nél több abortusza volt azok általában újra teherbe tudtak esni?
2012. okt. 28. 17:36
 7/54 anonim ***** válasza:
87%

De miért akarsz megint teherbe esni? Hogy elvetesd? Vagy, ha gyereket tervezel, akkor miért jársz folyamatosan abortuszra? Vagy, ha nem akarsz teherbe esni, akkor védekezni kellene.

Egyáltalán nem értem a kérdésedet.

2012. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Nem most akarok újra teherbe esni majd csak a későbbiekben mivel még csak 19 éves vagyok a barátom is
2012. okt. 28. 17:47
 9/54 anonim ***** válasza:
89%

Ebből is látszik hogy attól hogy valaki elmúlt 18éves,még egyáltalán nem biztos hogy felnőtt is!!!

19évesen lehetne több eszed! Miért nem tanultál az első esetből??? Miért nem védekeztek rendesen(ha egyáltalán védekeztek)?

Mi van ha fél év múlva megint terhes leszel???

2012. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
88%

19 évesen lehetne annyi eszetek,hogy megelőzitek a teherbe esést.Felelőtlenség mindkettőtök részéről; főleg úgy hogy egyszer már átestél egy ilyenen és pontosan tudod mivel jár.Tudnod kell,vagyis KELLENE ,hogy mik a védekezési módok,nem csak "lutrira" csinálni a dolgokat. :(

Lehet itt totóznod,hogy mi lesz később,ha ezt a babát is elveteted...később is ilyen felelőtlen leszel???

Majd pontgyűjtő kártyát fognak adni a kórházban legfeljebb annyiszor fogsz elmenni oda,vagy mi??Az ember jobb esetben tanul a hibájából...jobb esetben.

És igen ,van arra esély hogy később sokkal nehezebben esel majd teherbe,ha éppen akarsz majd babát.Nekem egy barátnőm küzd már évek óta azért,hogy lehessen neki,korábban neki is volt 3 abortusza.

2012. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!