Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amióta terhes vagyok, másképpe...

Amióta terhes vagyok, másképpen érzem az éhséget, ami szinte egyenlő a gyomorfájással - jár/járt valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran eszem, de egy tányér étel elfogyasztása egyszerre nálam már soknak számít. Minden éjjel, hetek óta (a 10. hétnél tartok)legalább kétszer felkelek arra, hogy ennem kell, mert ha nem rosszul érzem magam, nem tudok addig vissza aludni. Ez nagyon kellemetlen, mivel sosem tudom kipihenni magam. Igyekszem elkerülni, hogy üres legyen a gyomrom, de olyan, mintha a kezdődő éhség érzetét felváltotta volna valami "azonnal ennem kell" érzés.

2012. nov. 10. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2012. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mint fent írtam, a 10. hétnél tartok.
2012. nov. 10. 15:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, átsiklottam felette. Szerintem sok lehet a gyomorsavad, amiatt fáj a gyomrod. Terhességnél gyakran előfordul.
2012. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a gyomorsavtól. Nagyon gyakori a kismamáknál és nem akarlak eslekseríteni de ez csak rossazbb lesz, ha már a baba is nyomja a gyomrodat. Szedjél rennie-t. Azt lehet nyugidtan kismamáknak is. Viszont amig nincs ez a baba nyomja addig lehet javulni fog a 12. hét után. sok nőnek épp ezért kell mindig enni, ha nem esznek akkor jön a hányinger, hányás, neked legalább csak az éhség.
2012. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is ezt tartom valószínűnek, bár a 'klasszikus' gyomorégés eddig nagyjából elkerült - de ahhoz is volt már szerencsém.
2012. nov. 10. 15:53
 6/9 anonim válasza:
Szia! Nagyjából egy cipőben járunk! Nálam is ez volt az eléjen muszáj voltam enni éjjel is mert rosszul voltam nem tudtam aludni... És én se tudnám megfogalmazni milyen érzés mert egyik pillanatban nem voltam éhes a másikban meg annyira elkapott hogy éhen akartam halni! A 12héten enyhült:-) de most töltöttem a 24et és újra itt van hál istennek savam nincs és próbálom elkerülni úgy hogy a fő étkezések között mindig eszem egy almát banánt vagy egy kis csokit vagy valamit hogy mindig legyen valami a pocakban és ez így egész jó! éjjel meg hát baba függő mert ha olyan helyen van akkor sokat megyek pisilni akkor eszem egy fél kiflit egy pohár teát iszom ha nem nyom és nem kelek fel csak egyszer akkor kibirom evés nélkül!
2012. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hajjaj! =D Én pl. utálom a csokit, de tegnap este egy egész tábla Bocit nyomtam be, mert úgy éreztem az élet nem élet nélküle... meg egy egész üveg barackbefőttet. Sokan zabálják a befőtteket? Én uborkát meggyet, barackot, ami a kezembe akad. (Mindenkinek köszönöm a válaszokat!) =)
2012. nov. 12. 07:10
 8/9 anonim válasza:
Ebben is hasonlítunk mert körte a nyerő de sárgabarack ananász bármilyen befőtt jöhet:-)! Bár nekem a kombináció fura mert sültkrumpli megszorva reszelt sajttal és ahhoz jöhet a befőtt:-)
2012. nov. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem bírom a sült krumplit, pedig imádom... =/ Semmilyen tejszínes, olajos és/vagy fűszeres cuccot nem tudok megenni, le kellett így mondanom a kínai kajáról is. (Bár ennyi gondom lenne.)
2012. nov. 13. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!