Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vok! Ennyi...

6 hetes terhes vok! Ennyi idősen nektek is fájdogált a petefészketek? és amikor jöttek a hányingerek akkor gyomorfájás is társult hozzá? Mert nekem ma kezdődött a hányinger, gyomorfájással együtt! Elég kellemetlen!

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen és igen :)

Az első trimeszter sajnos ilyen, de a 2. csodás lesz :D

2009. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia én már a második trimeszterben vagyok innentől könnyebb lesz! Az elsőben én folyamatosan görcsöltem hányingerem talán 10 alkalommal ha volt és 1szer sikerült csak produkálni valamit! Egyél kekszet mielött felkelsz vagy ropit ilyeneket. gratulálok
2009. szept. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen nekem is fájdogált, azt mondta a doki ez igy természetes. 8 hetes korom óta csak nagyon ritkán vagyok rosszul. Boldog babavárást!

9 hetes kismama

2009. szept. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
6. hetem végén vagyok és ma hánytam először......... többi napokon csak émelygés. Anyum 3 gyerekkel semmit sem érzett!!! Én meg kutyául vagyok és nagyon várom a 12. hetemet :)
2009. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg Józsi VOK. Hihetetlen számomra miért nem lehet kiírni, hogy "vagyok", sokkal szebb mint a vok, ami pedig nevetséges is egy várandós anyikától :)
2016. aug. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!