Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves vagyok és nagyon...

15 éves vagyok és nagyon kicsi a mellem, szinte nincs is! És az egyik sokkal kisebb, mint a másik tudom ez normális, de már nagyon régóta semmit sem nő! A velem egykorúaknak már kifejlett mellük van. Nekem most kifejlett vagy nem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:

nem. 15 évesen senkinek sincs kifejlett melle, akkor sem ha valakinek nagy.


nem tudod növeszteni. De ha csinálsz mellizomgyakorlatok és normálisan táplálkozol, izmosodhat. Hidd el, jobb az mintha nagy lenne és lógna.


18-20 éves korodig tutira nőni fog.


Anyukádnak mekkora? kb akkorár számítsd te is. Neki mikor kezdett nőni?


Ne aggódj, hordj szivacsos melltartót minőségit, lehet picit drága de jobbnak mutatja mint az olcsó kínai melltartó.


Ja és a legfontosabb: FOGADD EL MAGAD! Valaki egyszer beléd és az állítólagos "kis" melleidbe fog beleszeretni. Hidd el:)

2009. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el magad olyannak amilyen vagy! Én fiú vagyok, nekem nem a mell mérete számít! Ha ilyen marad felnőtt korodra, az sem baj!
2009. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Amugy meg aranyszabály, 15 évesen inkább kicsi mint nagy melled legyen. Fog az nöni még de legalább nem fogja a bokádat verni 20 évesen. Most 23 vagyok, 14-15 voltam mikor végeztem 8.ban. Mára az akkori elöl deszka hátul léc osztálytársnöimböl lettek a legjobb csajok...ugyhogy nyugi:)
2009. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Sziaa!Én is 15 vagyok és ugyanabban szenvedek mint te..:/

de a szivacsos melltartó téll segít de vigyázz ne legyen sok mert az gáz...és nem ajánlom neked se a nagyon kivágott felsőket..:S

Gondolom vékonyka lehetsz én is az vagyok de mostanában egyre többet eszek és mellette röplabdázom és észere vettem h valamennyit nőtt..:D

sztem egyél többet szeggyél fel pár kilót..(:

És legalább nem vagy egyedül..:D

2009. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem túl nagy a cicim, 29 éves vagyok, én is szivacsos melltartót hordok, mert az jobban mutat. Régen aggódtam a mellméretem miatt, de sok pasinak tetszem így is :) Boldog párkapcsolatban élek :)
2009. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
16:22-es, én megállapíthatom!
2009. aug. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek.. adtatok egy kicsi önbizalmat :P egyebként van szivacsos melltartóm :) most már csak rám való bikinit kéne találnom...
2009. aug. 18. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!