Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek terhesség vagy a...

Szerintetek terhesség vagy a mensim előjelei?

Figyelt kérdés

Egy hete voltam együtt a pasimmal-- csak petting volt bár 50% esély van arra h a kezére került előváladék és megujjazott

Tüneteim : felhasam néha fáj (szntem semmiköze)

fáj 2 napja a fejem

fáradt vagyok

Szombaton kéne majd megjönnie-szerintetek terhesség tünetei va menstruációmé ?:) értelmes válaszokat légyszii :) köszi előőre is


2012. nov. 12. 15:56
 1/2 anonim válasza:

Nyugi ezeknek semmi köze a terhesség tüneteihez!

Azért ahhoz hogy a spermiumok még időben eljussanak a megfelelő helyre kell hozzá a kilökődési erő.

De persze soha nem lehet kizárni.

Ha késik a menstruációd belekalkulálhatod azt hogy ideges vagy viszont ha nem jön vegyetek tesztet és utána már okosabbak lesztek!

máskor óvatosabban:D

2012. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nyugi, ezek a tünetek nem a terhességet jelentik. 1 hét alatt nincsenek még terhességi tünetek. Legközelebb vigyázzatok jobban, de kétlem, hogy most teherbe estél volna.
2012. nov. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!