Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki lehet valahogy számolni...

Ki lehet valahogy számolni azt hogy mikor jön meg az első menstruáció?

Figyelt kérdés
Tudom h hülye kérdés csak kíváncsi lehetnék hogy ki lehet e számolni. Hogy ne meglepetés legyen. 12 éves vagyok van fehér folyásom mellem is nő ott is szőrös vagyok ahol kell Köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 13. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, sajnos ezt nem lehet kiszámolni.

Mindenki a saját ütemében fejlődik, ezt nem lehet előre tudni.

Majd a másodikat / ha jól beáll/ azt már számolgathatod és utána az összes többit.... :)

2012. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak annyi biztos, hogy 16 éves korodig kell megjönni az első menstruációdnak. Ha addig sem menstruálsz, akkor orvoshoz kell menni. :)
2012. nov. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ÁLTALÁBAN:

-2-3 év mellnövekedés,

-1-3 év fehérfolyás,

-2-5 év serdülés,

-kb. 2 év hónaljszőrzetes idő

után jön meg.

de vannak kivételek(pl. én)

ha valamire hónapra pontosan emlékszel,akkor könnyebb lesz 'kiszámolni',de még orvos sem mondhat biztosat.

egyik otársamnak 2010 szeptemberét mondta,de még a mai napig sem jött meg neki.inkább kamuzza,hogy ne legyen ciki,de ez már más történet.

remélem segítettem!

2012. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettetek!
2012. nov. 14. 22:16
 5/5 anonim válasza:
Többnyire anyukád első menstruációjához lehet hasonlítani, tehát, ha neki 14 éves korában jött meg, akkor kb neked is úgy fog.
2013. júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!