Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Júniusban 3hetes terhesen...

Júniusban 3hetes terhesen elvetéltem, egészségügyi beavatkozásra nem volt szükség. Most az orvosom kezdődő myoma-t diagnosztizált, elszeretné távolítani. Okozhat e gondot a baba vállalásában ez a probléma, és eltávolítása nélkül vállalhatok e babát?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress meg egy másik orvost is, hátha más a véleménye.
2009. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a mymomákat ki szokták venni, mert csúnya dolgokat tudnak csinálni, nagyra nőnek, nyomják a hólyagot, méhet, petefészkeket. Akár rosszindulatává is fordulhatnak.Persze ha a méhedben van a myoma, egy részét a méhednek is el kell hogy távolítsák, persze ez a mérettől is függ, és sok mindentől, de anyósomnak egy részét is kivették a méhének.

Kérdezd meg a nőgyógyászodat mik a lehetőségeid. Egy nőgyógyászati műtét, mindig kockázatokkal jár baba-ügyben , csak kevesebbel mint egy növekedő myoma.

Amúgy myoma (meszes göb, daganat ). Sok mindent tartalmazhat.

27/ kórházi dolgozó

2009. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy 2x3 cm-es myomám, a hátsó méhfalon. Azt mondta a dokinőm, hogy 3 havonta meg kell nézni uh-n, hogy nőtt-e. Ha nem nő, akkor nem foglalkoznak vele, amíg nem okoz esetleg nagyobb vérzést. Lassan majd visszahúzódik. Ha nő, műteni kell. Beszélj a dokiddal a lehetőségekről!
2009. aug. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mekkora?
2014. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor megfigyelni kell, ha nem nő, nem okot gondot,

nem feltétlenül kell beavatkozni

2014. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!