Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudnék megnyugodni?

Hogy tudnék megnyugodni?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam nőgyógyásznál, és 3 dolgot feltételez: endometriózist, PCOS-t és méhnyakrákot. Megvizsgált, és azt is mondta, hogy nagyon nem tetszik neki a méhnyakam és a méhszájam. Méhszájsebem is van, de talán az a kisebbik baj. Természetesen levette a vért, kenetet vett, vizeletet adtam, tumormarkert nézetett vérből, de csak másfél hét múlva lesz meg mindennek az eredménye. Azt sem tudom, hogy vércsoportot minek ellenőriztet nálam, mikor pontosan tudom a vércsoportomat, és egyáltalán mihez kell? Annyira sokan voltak, hogy ezt nem tudtam megkérdezni. Hogyan tudnék megnyugodni, mert addig megőrülök. S ha valami ki is jön, én nem tudom, hogy mit fogok csinálni, mert babát szeretnék. Egy laparoszkópia is kinéz nekem az orvos szerint. 24/L
2009. aug. 15. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A vércsoport azért kell vszínűleg, ha ne talán tán tumort találnának és megtámadja a vért így átömlesztésre kerülhet sor, én erre tippelek
2009. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha laparoszkópiát tervez, vagy valamilyen beavatkozást, ahhoz kell a vércsoportod. Ezt mindig és mindig újból meghatározzák, hiába tudja valaki a vércsoportját és pl. hiába műtötték már előtte, amikor is vért kapott, akkor is mindig újból meg kell határozni. Ez a protokoll és a transzfúziónál felléphető hibalehetőségeket hivatott csökkenteni. Szerintem bízd magad az orvosodra és tartsd be az utasításait. A kérdésedre a választ nem tudom, hogy "hogy tudnál megnyugodni", mert valószínűleg a helyedben és is hasonlóképp éreznék. De mindenképp mielőbbi sikeres gyógyulást kívánok neked!!!

(ápoló)

2009. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A vércsoport nem azért kell ha megtámadja a véert, ne beszéljetek már hülyeséget :D Az esetleges műtéti beavatkozás miatt kell a vércsoportodat tudni.

A tumor markerekből azért pontosabban meg fogod tudni hogy mi a baj, de ne félj, majd ráérsz félni ha van baj, de nem lesz gondolj erre. A cytológia is elég informatív lesz, ott ha van rák látni fogják, de ez lehet a méhszájsebtől is hogy nem tetszik neki a méhnyakad.

A PCOS nemtom hogy jön ide, az egy hormonális betegség...

Várd meg az eredményeket, ha nadj isten gáz van, még idejében észre lett véve. De ne erre gondolj.

27/egészségügyis.

2009. aug. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Természetesen az orvosra bízom magam, de azért kemény dolgokat feltételez.
2009. aug. 15. 16:02
 5/11 A kérdező kommentje:
A PCOS úgy jön ide, hogy hipofízis adenomám is van. Roncsnak érzem magam, nem nőnek.
2009. aug. 15. 16:03
 6/11 anonim válasza:
Mindezt egy snassz mezei vizsgálatból állapította meg? Citológiai vizsgálatod is volt? Citológia után lehet parázni, de akkor sem érdemes! Nekem is volt hasonló problémám! Próbálj meg addig is alternatív gyógymódokat találni!
2009. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A citológiát is most vette le. Hiába mondtam, hogy legutóbb már P2 volt, de levette, mert előtte 4x volt P3, amivel több, mint 1 évig kezeltek. Köszönöm a bátorítást.
2009. aug. 15. 16:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves 16:01-es. A második hozzászóló vagyok és én egyáltalán nem azt írtam, mint az első. Mi ez a többes szám? Én is azt írtam, hogy a beavatkozáshoz kell a vércsoport.

(ápoló)

2009. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én ajánlom a hagyományos módszerek mellett a kineziológiát, mert ez hosszan elnyúló probléma, amit generációsan hordozhatsz. A nőiség megélésével- elutasításával is problémák lehetnek. Szóval minden betegség lelki eredetű, ezért fontos, hogy a gyökerestül tépjük ki. Természetesen elnézést,ha kissé tolakodó voltam.16:10-es voltam
2009. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A 16:10-es én voltam :-) de köszönöm, mert igazad lehet. Valami történt a nőiségemmel, mert ennyire dobja ki magából a szervezetem. De nem tudom, hogy miért.
2009. aug. 15. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!