Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék megnyugodni?

Hogyan tudnék megnyugodni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy most pótvizsgáztam le kémiából és fizikából. Már a pótvizsga előtt pár nappal remegtem az idegtől. Tegnap a barátnőmnél voltam, meg még egy pár csaj ismerőse meg egy fiú. A fiú olyan gesztusokat fejez ki a barátnőm iránt, mintha meg akarná hódítani. Mint pl.: "Nem jösz medencézni?", "Na, gyere fürödjünk." meg egyéb. A fiúnak van barátnője, aki éppen a Balatonon van. Nos, Én odamennék a gyerekhez és mondanám neki, hogy tessék leszállni róla meg egyebek, csak az a helyzet, hogy a barátnőm anyukájával végre megbékéltem valahogy és jó benyomást tettem, és ezt nem akarom elrontani. Csak egy bajom van, állandóan ezen jár az eszem, nem tudok másra gondolni. Már lassan 4 napja remegnek a karjaim/kezeim... Hogyan tudnám a remegést megszűntetni? Hogyan tudnék megnyugodni?
2010. aug. 27. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
és a csajod hogy reagál ezekre a dolgokra?
2010. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bevetted a fejedbe, hogy mindenképpen segíteni szeretnél. Ne tedd, hadd hidegen ezt a dolgot, Az ő sara, nem a tied.Tereld a figyelmedet, meglásd elmúlik a remegésed. Tanúld meg csak saját érdekeidet nézd, ne foglalkozzál más problémájával, főleg ne ilyen dolgokkal. Ne figyelmeztessél mást, mert alul maradsz, és akkor még jobban előjönnek nálad ezek a tünetek. Igen a pótvizsga is megviselt, és gratulálok hogy sikerült. Érzékenyebb vagy most az biztos, pihenj, hallgass zenét, menjél sétálni, az lesz számodra az igazi gyógyszer, meglátod.
2010. aug. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, amúgy nagyon gyenge "Oké"-val válaszol. Pedig a barátnőmbe bízom, csak nem bízom meg Anonymousban (hívjuk így). És köszi a javaslatot, megpróbálom! :)
2010. aug. 27. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!