Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok megnyugodni?

Nem tudok megnyugodni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :(


Nem tudok megnyugodni, azaz állandó lüktető érzés a hasamban, amikor ülök a padban a suliban, otthon, tesiórán.


Nincs bűntudatom, sem titkaim, nem járok el sehova, egész nap otthon ülők, vagyis minden otthon vagyok (bulizni kb nem is voltam egyszer sem, nem iszom nem dohányzom, nem is cselekedetem egyszer sem egyiket sem), így nincs is veszíteni valóm a társadalomban.


Nincs meg az a "lelki" béke.



16F vagyok.


2010. dec. 5. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Simán kicsit szorongó típus vagy szerintem és peszimista is,én is ilyen voltam,és vagyok is.ípróbálj ebből kitörni és barátokat találni,mert saját tapasztalatomból mondom,hogy lecsúszhatsz mindenről.Én más okokból adodóan is kimaradtam és és elég boldogtalan is maradtam és hiddel több mint 10-el több vagyok mint te.Szeretek néha egyedül lenni,de könnyen megszokja az ember és betokosodhat és utána olyan nehéz rávennie magát,hogy elmenjen valahová,társaságba.Az nem baj,ha nem vagy bulizos,másban kell akkor a szórakozást megtalálnod.

2010. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kellene találnod egy barátot vagy barátnőt, akivel eljárnátok pl. szánkózni, sétálni az erdőbe, moziba. Nem te vagy az egyedüli, akit nem dob fel a bulizás. És most kell szert tenni egy hasonló érdeklődési körű barátra, mert később sokkal nehezebb. Nézz szét az osztályban, biztos találsz olyat, akivel szívesen töltenéd a szabadidődet. Akkor az órák sem szorongással, feszülten telnének.
2010. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél lusta, kellj fel a gép mellől és menj el akár csak sétálni egy 10-20 percre az is csodát tud művelni.
2010. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Köszi, hogy megosztottad velünk őszintén, hogy mi van benned! Ez tök jó! Én is voltam úgy mint te! Mindez alapvetően normális dolog, de lehet rajta változtatni! Ha lelki békét szeretnél van egy tuti tippem: [link] -ők tutira tudják, hogy legyen lelki békéd, de az együtt lazulást is kikapcsolódást is megszervezik és az is sokat segít!!!
2010. dec. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lelkibéke nekem is csak egy hatalmas szex után van, amúgy meg nincs sosem :) de tényleg.
2010. dec. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valami csak nyugtalanít tudat alatt. Ha nem múlik lehet kezdődő depresszió vagy pánikbetegség is. Próbálj rájönni mi nyugtat meg: olvasás, meditációs zene, vagy a jövődet látod kilátástalannak? EZ esetben csak annyi, hogy tanulj és ne fondolkozz messzi távlatokban mindig csak a következő napodat tervezd meg, különben nyugtalan maradsz.
2010. dec. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!