Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha folyamatosan szedem a...

Ha folyamatosan szedem a fogamzásgátlót, és nem hagyok ki havonta egy hetet, akkor abból lehet probléma?

Figyelt kérdés

Csakmert véletlenül elfelejtettem szünetet hagyni, és nem akarom összevissza szedni a gyógyszert, azt tudom hogy minél tovább szedem a bogyókat, a zsünet idejében, nanyi nappal kell elvileg később megjönnie a vérzuésnek, dem ivel nekem igyis kiszámithatatlan a vérzésem, sőt több hónaposk imaradásokkal jön meg, így nem tudom, viszont a cickafarkfű teától mindig megjön a vérzésem, akárcsak a norcolut tablettától, tán gyógyszer mellett is ihatom?

És lehet pár hónap ivászat után magától is beállna a rendszeres vérzés?


2009. aug. 15. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ezt csak rikán lehet eljáűtszani h tovább szeded és nemtartasz szünetet, mert káros ha folyamatosan ezt játszod. ha most elfelejtettél szünetet tartani, akkor szedd végig a második levelet, és utána tarts szünetet, és egy jó ideig ilyet necsinálj utána.

ha tablettát szedsz akkor nemlesz kiszámíthahatlan a vérzésed, megfog jönni normálisan, nemkell a cickafark tea meg a tabletta sem

2009. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát bnőmnek azért jött összevissza, mert cisztája volt, de ha fogamzásgátlót szedsz akkor egyáltalán nem szabadna összevissza jönnie.
2009. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak írnám, hogy tablettát szedtem eddig több éflét is oskáig, és egyiktpl se lett rendbe a menzim, pedig normálisan szedtem, am ásodik válaszolót pedig ne pontozzák le, mert lehet igaza van, bár a hormon eredményeim jok lettek, ettől elvileg még lehet cisztám, pcos em, vagy endokrinológiai gond
2009. aug. 15. 23:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A mesidnek tablettától rendszeresnek kell lennie, akkor nem jó a gyógyszer amit szedsz!! Forduj orvoshoz, majd ő segít! A tabletták papírján rajta van, hogy ilyen estben az adott gyógyszert hogyan kell szedni! Nem egyforma mindegyik. Nekem csak nagyon magas hormontartalmú gyógyszer vált be -persze előtte csináltak hozzá vérvételt - mert a többitől össze-vissza pecsételgettem. Pont ezért is van ennyi féle, hogy mindenkinek megtalálják a legjobbat! Vigyázz magadra!
2009. aug. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mert azt mnodják biztos erős hormontartalmút szedek és ezért nem vérzek, de pont h alacsonyat, kakor lehet nekem az erősebb használna? köszönöm a válaszokat, majd ré isk érdezek a gyógyszerre, ez mennyi hatóanyagot tartalmaz? amugy mnidegyik fogigátló 21 szemes ?
2009. aug. 16. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!