Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzés vagy felfázás?

Fertőzés vagy felfázás?

Figyelt kérdés
Kb. 1-2 napja ha pisilek fáj de nem mindig. este kicsit mintha viszketne odalent?most ez mi??segitsetek!!!nőgyógyászhoz nem akarok menni!!!!
2012. nov. 20. 20:32
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és ha fenistillel kenem az baj???így nem ég meg semmi csak nagyon aggódok, de tartózkodók a dokitól! és most múlt el a mensim 2 napja
2012. nov. 20. 20:35
 2/9 anonim ***** válasza:

a fenistil nem oda való.

menj el orvoshoz,nem harap:)

vagy ha először háziorvoshoz mész,ő elkuldhet vizeletvizsgalatra, bar en inkább nőgyógyászhoz mennek egyből.

2012. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
amúgy sárgás folyásom van...lehet hogy gomba? ilyenek maguktól elmúlnak?
2012. nov. 20. 20:42
 4/9 anonim ***** válasza:

A fenistil gél nem erre való! Remélem nem kented be még vele magad!!

Nem muszáj nőgyógyászhoz menni, mehetsz sima körzeti dokihoz, vízeletmintát vesznek és kapsz gyógyszert. Addig pedig igyál sok sok folyadékot.

2012. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha sárga folyásod is van, akkor kénytelen leszel nőgyógyászhoz menni (bocsi ezt később olvastam csak).
2012. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nagyon félek hogy valami nagyobb bajom is lehet ebből,de elmenni sem akarok.anyának sem mondtam még.és nem tudom hogy hol kell nőgyógyástzt keresni...magától nem múlhat el ha canestennel vagy valamivel kenem? vagy gyógyszert iszok? felfázásra (tudom hogy akkor ez nem az) sumetrolimot szotkam enni
2012. nov. 20. 22:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz elmenni nőgyógyászhoz, akkor mit vársz? Előbb-utóbb úgyis odakerülsz, de akkor már nehezebb gyógyítani! Ennyire nem érdekel az egészséged? Szerinted interneten keresztül hogy lehet ezt megoldani? Így nagyon veszélyes dolog magad kezelni úgy, hogy azt sem tudod mi bajod van! Ne akarj még nagyobb bajt, hanem mindenképpen menj orvoshoz!!!!
2012. nov. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az orvoshoz menés nem akarás, hanem szükség kérdése. Magától nem fog elmúlni, illetve néhány otthoni praktikával tünetmentessé teheted magad, de a kórokozók bent maradnak a szervezetedben és gyakran vissza fognak térni.

Ha nem kezeled magad, akkor lehet vesemedence gyulladásod, ami a legrosszabb esetben akár veseleálláshoz is vezethet, amin csak a dialízis vagy a transzplantáció segít. Ha a betegséged nőgyógyászati jellegű, akkor a fertőzés ráhúzódhat a petefészkedre és ott elzáródást okozhat, ami miatt meddő lehetsz, vagy méhszájsebet okozhat, ami szintén nem egy kellemes dolog.

Ezeket mérlegeld!

2012. nov. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem tudom hány éves lehetsz, de fiatalnak tünsz. Keress fel egy gyermeknőgyógyászt, 18 éves korig fogad, meg még utána is, ha úgy gondolod. Sokkal barátságosabb és külön gyerekekkel és fiatalokkal foglalkozik, jobban megérti a hozzád hasonlóak problémáját és félelmét az orvostól. :-)
2012. nov. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!