Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A problémám, az, hogy a nemi...

A problémám, az, hogy a nemi szervem nagyon száraz az utóbbi időben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szinte állandóan égő érzést érzek ott alul.

Már nem tudom mit használjak ezellen.

A nőgyógyra időpontot 3 hét mulvára kaptam, de addig megőrülök.


2008. máj. 26. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Utalhat gombás fertőzésre. Keress egy másik nőgyógyászt, aki hamarabb tud fogadni.
2008. máj. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
slagot tudom ajánlani.
2008. máj. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
vág le
2008. máj. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hmm használj intim mosakodót és 12 óránként cserélj bugyit. Emellett az intim dezodor is hasznos holmi...kicsi,praktikus, és elfér a táskádban is.Az égő viszkető érzés lehet gombás fertőzés, azzal nem szabad szórakozni :( Sok sikert és kitartást. :)
2008. máj. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Égő érzés szerintem is gombára utal, vagy valami más fertőzédre. Ajánlom a Canesten! Ártani nem árt! Mivel krém, hidratál, és nem lesz "száraz-érzés", ha pedig gomba lenne akkor azt meg is szünteti. Továbbá 100% pamut bugyi!
2008. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!