Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindenkinek szokott fájni a...

Mindenkinek szokott fájni a dereka ha megjön a menstruációja? És kevés a 3-4 nap ha addig tart? Kinek hány évesen jött meg először?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Fogamzásgátló szedése előtt fájt a derekam, azóta nem.

A 3-4 nap elfogadható, van aki csak 3 napig menstruál. (A kis szerencsés :D)

2012. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Nekem nem szokott fájni a derekam.A 3-4 nap normális,van akinek csak annyi ideig tart.Nekem 16 évesen jött meg először.
2012. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Nekem 10 évesen jött meg először, 7 napig szoktam menstuálni, és eleinte a derekam fájt iszonyatosan, de mostanában inkább a hasam szokott.
2012. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is szokott fájni a derekam, alig bírok mozogni előtte pár napig...a csuklóízületem is belobban olyankor
2012. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem szokott mindig :) Miközben megvan, az első pár napban is szokott -.- Hát változó, nekem volt már 8 és 3 napos menstruációm is :D Mostanában olyan 4-5 napos szokott lenni. 9 évesen jött meg :D
2012. nov. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!