Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion 250 mg tabletta és...

Klion 250 mg tabletta és Klion D100 hüvelytablettát írt fel az orvos, és azt mondta a tablettát a partner is szedje. De mennyit?

Figyelt kérdés
A tabletta dobozában 2 levél van, összesen 20 db tabletta, ezt kell elosztanom a partneremmel, vagy ez csak én részem és külön vennem kell még egy dobozzal?

2012. nov. 29. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Külön kellett volna kapjon őis, de ha nem kapott, akkor egy levelet adj neki, a másik meg a tiéd.
2012. nov. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy 2x1-et kell bevenni egy nap azaz 10 napra jönne úgy ki a 20 db tabletta, ezzel egyidejűleg alkalmaznom kell még a 10 db hüvelytablettát is.Ha a másik levelet a partneremnek adnám az úgy nem jönne ki egységesen, nem tudom mennyire érthető így :)
2012. nov. 29. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanezt írta ki az orvos,de csak nekem.És ugyanígy napi kétszer 1 tabi.Szóval szerintem ebből nem kéne adni a párodnak.
2012. nov. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor az orvos ezt el******. Sajnálom. :/ Legközelebb már tudni fogod, hogy szólni kell nekik...
2012. dec. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!