Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyáron csúnyán leégtem a...

Nyáron csúnyán leégtem a hátamon, a karjaimon és a térdeimen is, tehát feltételezem a fejbőröm is leéghetett. Lehetséges, hogy ettől hullik a hajam?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is nagyon leégtem tavaly nyáron,lelkiismeret furdalásom is van hogy semmivel nem védekeztem a nap ellen,a Balaton parton délelőttől délutánig,a parton feküdtem szinte végig.Aznap ráadásul uv szint is kritikusan magas volt.Aztán mikor mentünk a buszhoz majdnem elájultam a rosszullét kerülgetett.1 hét szenvedés a bőrömmel.A hajamon viszont nem vettem észre hogy hullott volna azóta is ugyanolyan,tehát feltételezem h nem ettől lehet már pedig én tényleg nagyon leégtem,még a szemem alatt is ráncaim lettek pedig nem voltak:-(
2012. nov. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ősszel jobban hullik a haj, de lehet vitamin-, vashiány, kimerültség, dehidratált bőr... A napot nem hinném.
2012. nov. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

nem osmerjuk a sem nemed sem a sem evjaratod sem

Ird meg lehet kilehet szitalni a szervezeted milyenseget

2012. nov. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!