Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még mindig vérzek. Ez normális?

Még mindig vérzek. Ez normális?

Figyelt kérdés
ma egy hete diagnosztizáltak nálam méhszájsebet, és méhnyakgyulladást. Klion D 100, és Gynoflor hüvelytablettát kell használnom. A Klionból már csak 3 szem van. Míg nem tudtuk, hogy mi a baj, csak szex után véreztem, mióta megvolt a diagnózis és elkezdődött a kezelés, azóta minden áldott nap vérzek. Még csak kontrollra sem hívtak vissza, nem tudom mit tegyek, ez normális? ne aggódjak?
2012. dec. 3. 10:45
 1/2 A kérdező kommentje:
plusz azt kifelejtettem, hogy ehhez görcsök is társulnak.
2012. dec. 3. 10:46
 2/2 anonim válasza:
nem tudom, hogy ez mennyire normális, szomszédomnak( második gyerek után) kb 10 hónap után vették észre, majd 4 hétig vérzett, kapott gyógyszert, azt mondták, ha nem múlassza el, műteni kell. Ő elment a háziorvoshoz, ő adott neki tanácsot, így visszament a nőgyógyászához. Pár nap szünet után újra vérzett, de semmit nem csináltak vele azóta sem..ennek vagy 4 hónapja, de azóta neki beállt rendszeresre a havija is. Kérdezd meg a háziorvost, ő biztos tud valami okosat mondani
2012. dec. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!