Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ti hogy viselitek...

Lányok! Ti hogy viselitek éjszaka a vérzést?

Figyelt kérdés
Sajnos éjszaka szinte mindig átázok. Pedig szoktam cserélni a betétet, anyukám tanácsára már tisztasági betétet is behelyeztem de sajnos néha még így is átázok, kezd nagyon kiakasztani. Ha esetleg van valami "praktikátok" és megosztanátok velem annak örülnék. Köszönöm. És tampont egyenlőre még nem szeretnék használni.14/L
2012. dec. 3. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
:DDD egy tisztasági betét komolyan azt hitted hogy megvéd? :D Max ha dupla éjszakait teszel be... Kelj fel éjszaka és cseréld ki. Ehhez hozzá kell szokni. Vagy ha ehhez lusta vagy akkor tényleg a(z) (dupla) éjszakai betét... esetleg tegyél magad alá törölközőt.
2012. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Vannak direkt éjszakai egészségügyi betétek, azok kb. olyanok, mint a pelenka. Próbáld ki, hátha segít.
2012. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
ez a tisztasági betét dolog ez komoly :D anyuka szintén, ha ezt ajánlotta, hogy beválik :D
2012. dec. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez sajnos így szokott lenni egy jó ideig, amíg rendesen be nem áll a vérzésed. Éjszakai betét és csere a megoldás. Bár én szerencsés voltam, mert nem kellett vastag éjszakai betét, elég volt a normál, de mindig felkeltem 4 óránként automatikusan, hogy kicseréljem. A tampon éjszakára amúgy sem jó megoldás.
2012. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Éjszakai betét, és egy vékonyabb, + egy szorosabb, de még kényelmes bugyi. :)
2012. dec. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Éjszakai betét,és teríts magad alá egy törölközőt is,amit nem sajnáltok.Nekem anyukám ezt tanácsolta.
2012. dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Vastag éjszakai betét nekem megoldotta a próblémát ...de lehet venni hosszúkat ami tényleg pelenkával ér fel,talán neked ez lenne a legjobb éjszakára
2012. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%
Esetleg megpróbálhatod a tampont is, de nagyon oda kell rá figyelni, hogy tényleg lefekvés előtt helyezd fel, és ébredés után rögtön távolítsd el :) Hátha..
2012. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Éjszakára TILOS tampont használni!
2012. dec. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Baromság. Kb 30 évig aludtam tamponnal, minden menszeszkor. Köszi, jól vagyok, sosem volt tőle bajom. Meg az ismeretségi körömből senkinek. De biztos mi vagyunk az ufok.
2012. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!