Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért mennek ki a nők éjszaka...

Miért mennek ki a nők éjszaka félóránként pisilni kb.5 mp-re?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, azonnal meg lehet kövezni, meg minden, de akkor sem értem...
2012. okt. 23. 00:35
 1/9 anonim ***** válasza:
ezt meg honnan vetted? én nem megyek éjszaka félóránként pisilni
2012. okt. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A lakótársam, de édesanyám is ezt csinálja. Pedig nem is ismerik egymást. De érdekes hogy nappal nem. Csak éjszaka...na de akkor aztán tényleg; Nem értem.... tényleg...
2012. okt. 23. 00:43
 3/9 anonim ***** válasza:
nem inkább pl 2x egy éjszaka, és mindig arra kelsz fel? :D más magyarázatot nem tudok.
2012. okt. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sokszor fönt vagyok éjszaka, netezek, vagy ilyesmi, és ezt tapasztalom. Biztos hogy én vagyok a buta, vagy kimaradtam biológiaórán, de valaki igazán fölvilágosíthatna.
2012. okt. 23. 00:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én anyukám kétóránként ébred fel arra, hogy pisilnie kell és reggel már állatira fáradt emiatt igaz ő már nyugdíjas és cukorbeteg is. Én viszont még nem vagyok egyik sem de mostanában én is elég gyakran járok ki éjjelente pedig ez eddig nem volt jellemző. Lehet ez felfázás, hólyag probléma, stb.
2012. okt. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki éjszaka felkel pisilni, az nem normális dolog (max. egyszer-kétszer, de nem rendszeresen).

Csomó betegség állhat a háttérben, cukorbetegség, szívbetegség, alvási apnoe, stb.

2012. okt. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én általában egyszer, esetleg kétszer kelek fel éjszaka pisilni. Régen nem voltam ilyen, de 17 évesen sajnos sűrűn voltam felfázva, gondolom, akkor történhetett valami a hólyagommal, mert azóta érzem azt hogy kisebb a kapacitása, azért fel kell kelnem éjszaka is.
2012. okt. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a legtöbb nö nem jár ki max egyszer. fura nök vesznek körül....
2012. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha félóránként felkelne pisilni, akkor kb 1 hónap alatt eljutna az idegösszeomláshoz a kialvatlanság miatt.
2012. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!