Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan lány, aki az...

Van itt olyan lány, aki az apjával él és vele kell a menstruációról beszélnie? Hogy sikerül ezt kezelnetek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én már nem élek, de éltem apukámmal. és kislányként rengeteg nőgyógyászati problémám volt, és mi olyan természetesen beszélgettünk minden ilyesmiről mint a nátháról.

persze ehhez kell egy jófej nyitott apuka, nekem például fel sem tünt, hogy ezek olyan nagyon nöi dolgok és hogy ezt az apukákkal nem szokták megbeszélni a lányok, nálunk inkább simán emberi dolgok voltak :)

egyébként a kérdést a lány tette fel vagy az apuka?

2012. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De jó lenne, ha mindenhol így működne az apa-lánya kapcsolat, mint ahogy az első válaszoló írta! Az lenne az ideális, ha egy gyerek nemtől függetlenül, mindkét szülőjével megtudna beszélni mindent!
2012. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam nem konkrétan úgy volt, hogy apukámmal éltem. Miután a szüleim elváltak, az anyám talált magának egy pasit, aki alkoholista. Egy idő után már nem volt fűtés. Minden pénzt elszórtak. Az anyukámmal megromlott a kapcsolatom. Főleg, hogy mindent kibeszélt. Így hát muszáj voltam az édesapámmal megbeszélni minden problémámat. A mai napig hozzá fordulok, bármi is történjen. Most már 1 éve a pároméknál élek, viszont előtte az édesanyámnál laktam, mert apukám is a nagyszülőknél élt jó ideig.
2012. dec. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, elváltak a szüleim és apámmal képtelen vagyok erről beszélni... egyszer rosszul voltam, nagyon fájt a hasam, és annyit kérdezett, hogy "akkor vége a világnak"? Anyával élek, de apámmal is sokszor vagyunk.
2012. dec. 4. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem apukád nem a tipikus "mintaapa", akivel minden női "nyűgöt" meg lehet beszélni. Ha nem muszáj, ne is említsd neki, mert nem érti... mert neki ugye nem fáj. Az én apukám is ilyen. Ilyenkor vegyél be egy fájdalomcsillapítót, és ha lehet, maradj otthon anyukádnál.
2012. dec. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!