Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Es most mi legyen? ( tampon )

Es most mi legyen? ( tampon )

Figyelt kérdés
12 eves vagyok, szuz vagyok. nagyon eros verzesem van. eloszor betetet hasznaltam de az mar fel orankent, orankent megtelt. utanna jott a mini tampon majd mar az is keves volt es a normal is. tegnap este (10ora) fel raktam egy normalnal nagyobbat es betetet is raktam be majd ma reggel (6ora) ereztem hogy cserelnem kell. a betet tele volt es a tampon is. nem sok ez egy kicsit? Volt olyan hogy raktam be nagyot es suliba voltam 5 oram volt viszont mire hazaertem szinten a betet es a tampon is tele volt. nagyon felek hogy egyszer atazok suliba. mi legyen?

2012. dec. 2. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Tegyél be 2 betétet, az egyik éjszakai legyen és vegyél egy szorosabb, de még kényelmes bugyit!
2012. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérd meg anyukádat, hogy menjetek el gyermeknőgyógyászatra, mert így tényleg nagy mennyiségű vért vesztesz. Ott megvizsgálnak, (ez még nem lesz olyan igazi nőgyógyászati vizsgálat) és csinálnak labor vizsgálatot. Van egy bizonyos vérzékenységi betegség / ez nem az ami a férfiak betegsége/ a nőknél is, akiknek ez van azoknak a menzesz alatt kell gyógyszert és méhösszehúzó cseppet szedni. Ezeket csak abban az 5-6 napban kell szedni, amikor vérzés van, a többi napon nem és így mérsékelhető a vérzés erőssége.
2012. dec. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
22%
Egyáltalán 12 évesen, hogyan fér beléd egy normálnál nagyobb tampon, mivel tágítottad ki magad annyira?
2012. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van veled minden, de éjszakára ha lehet ne használj tampont. Nekem sulis koromban minden szünetben kellett betétet cserélnem, igaz volt akinek ritkábban..

Ezek a cuccok nagyon kicsire vannak méretezve, kb a tablettázó nők menseséhez. A normális ennél sokkal több. Keress nagyobb betéteket, meg éjszakait, és legyen külön fehérneműd és ruhád a mensi idejére, amiben nem tűnik fel a baleset. Suliban ellenőrizd, és ha megtelt e tampon, vedd ki. Ott nem ajánlatos az újat betenni, hacsak nem különösen tisztára takarítanak nálatok, de a betéteket igenis, ott is cserélni kell, senki sem bír ki fél napokat csere nélkül.

2012. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

elütöttem:... "a" tampon ...

Bocsánat

2012. dec. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
rendben, koszonom. :)
2012. dec. 3. 12:04
 7/9 anonim ***** válasza:
mondd el anyukádnak, és menjetek el gyermeknőgyógyászatra. aki azt írta, hogy így sok vért vesztesz, az hülyeséget mondd. pont ma volt felvilágosító óra, ahol el mondták, hogy nem is vér folyik ki vérzéskor, vagyis csak nagyon kicsi százalékban vér!
2012. dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
nem gondolod, hogy 12 évesen géz ennyire tágnak lenni, hogy tampont tudsz használni?
2012. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
utolsó: nem gondolom,hogy gáz lenne ;-))
2013. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!