Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitöl késhet a havim? Terhes...

Mitöl késhet a havim? Terhes lehetek-e?

Figyelt kérdés
Elözö héten fel voltam fázva, elég stresszes vagyok mostanába a munkám miatt és az itthon problémák miatt.És más betegségem miatt.Igen megszakitással szeretkeztünk a barátommal...És nagyon félek..:\

2012. dec. 7. 08:03
1 2
 11/13 anonim válasza:
55%
Szia. Mi már 3éve megszakitással "védekezünk" és még soha nem jött össze baba.
2012. dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Először is gratulálok, hogy megszakítással védekeztek! Kib****tt felelőtlenek vagytok! Másodjára attól, hogy tesztet veszel még nem vagy köteles elvetetni a babát, ha összejött. És harmadjára, ha te nem akarsz még gyereket akkor azt a párod se erőltetheti rád. Bár, ha annyira gyereket akar, akkor lehetne olyan szemét is, hogy nem húzza ki időben....
2012. dec. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"nagyon ellenzi a tesztet"


Ezen konkrétan besírtam. :)


Csak tán van pár száz forintod és nem kell tőle kérned?*** Nem csak otthon, hanem bárhol lehet tesztelni. Akármelyik pláza mosdójában is.


Egyébként pedig a TE tested, a TE életed!

Nem kellene védekezés nélkül engedned, ha még nem állsz rá készen!


***Ha viszont még ennyi önállóságot sincs, ott nagy bajok vannak.

2012. dec. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!