Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség alatti hüvely...

Terhesség alatti hüvely folyás, fertőzés vagy természetes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 hetes kismama vagyok, és pár napja erősebb folyásom van, kicsit darabos de nem fáj, nem viszket, nincs szaga sem...szóval csak kellemetlen. Jövőhéten megyek dokihoz, de ha valakinek volt ilyen tapasztalata kérem írjon. Előre is köszönöm!

2012. dec. 7. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem kb a 4-5 honaptol kezdve volt nagyon sok, de az szinte szintelen vizszeru folyas volt, a doki mondta hogy normalis, nagyon sok nonek ez van terhesseg alatt. Viszont az hogy darabos.. hat nem tudom, a doki majd megmondja hogy van-e valami vagy nincs :) Mindenesetre a nagyobb mennyisegu folyas terhesseg alatt ha nem viszket nem kellemetlen szagu akkor nem koros.

2012. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan, mit értesz az alatt, hogy darabos?!

Elvileg a terhesség alatt a bővebb folyás, ha szagtalan és nem viszket, akkor normális.

Azért mindenképpen említsd a dokinak!

Boldog babavárást! :)

2012. dec. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tkata81 válasza:

Szia!

Nekem az eleje óta van, sima folyás, semmi más tünet. a doki szerint normális.

viszont egy hete kicsit több volt, nem viszketett, nem volt színe, szaga, a dokim mégis vett egy kenetet, kiderült valami gomba. áll ez is nagyon sok terhes nőnél előfordul, van hogy nem is foglalkoznak vele az orvosok, én azért kaptam hüvelytabit meg antibiotikumot, biztos ami biztos. de nagyon sok ismerősömnek előjött ez a terhesség alatt. szóval szólj a dokinak, szerintem ő is nézet egy kenetet.

Jó babavárást!

28 hkm

2012. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves tkata81!


Voltam végre dokinál, egybekötöttem az uh-val, minden rendben volt, azt mondta amíg nem viszket nem ég addig semmi gond, mindenesetre írt fel egy hüvelytabit amit el kell használni az majd helyrehoz. Köszönöm a válaszod :)

2012. dec. 12. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!