Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » MEnstruáció alatt alkoholfogya...

MEnstruáció alatt alkoholfogyasztás?

Figyelt kérdés

Ma jött meg és ma elvileg megyek bulizni este.

Hallottam olyat, hogy ilyenkor nem ajnlatos alkholt fogyasztani, de volt olyan is aki azt mondta, nincs hatással a vérzésre a dolog.



2012. dec. 7. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Semmi hatással nincs.


Bár ilyenkor kevesebb is elég hogy érezzem amit megittam,de bajod nem lesz jobban mint máskor,a vérzésre meg nem hat sehogy.

2012. dec. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Minek egyáltalán bármikor is az alkohol? Anélkül nem lehet bulizni?
2012. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem betegség, és egy kis vörösbor még jót is tesz. De vizet ne felejtsd el inni azért!
2012. dec. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


De igen lehet bulizni, de a barátaimmal megszoktam inni pár pohárral hétvégenként, nem hiszem hogy ez akkora probléma lenne:)

2012. dec. 7. 14:50
 5/7 sippara ***** válasza:
51%
Nyugodtan, de számíts rá, hogy olcsó este lesz :D Nekem nagyjából fele annyi alkohol is elég a becsípéshez, ha menstruálok. Minden esetre óvatosabban igyál, nehogy meglepetések érjenek :)
2012. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Arról nem beszélve, hogy az alkohol a véralvadást gátolja. Ergo lehet, hogy erősebb lesz a vérzés. Bajod nemigen lesz tőle, csak készülj kellő mennyiségű tamponnal.
2012. dec. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Inkább betéttel!
2012. dec. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!