Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik butít kevésbé, az...

Melyik butít kevésbé, az antidepresszáns vagy a mérsékelt alkoholfogyasztás?

Figyelt kérdés
A kettő közűl kell választanom :( Mi ttapasztaltatok ?
2012. szept. 30. 23:49
1 2
 1/19 intrepid ***** válasza:
44%
Én nem tudok tuti biztos jó választ adni. Én anno az alkoholt választottam, manapság is egy megbízható jó kis piás vagyok, régen írogattam, meg is jelentek dolgaim, ma már nem tudok összeütni valami eladható dolgot. Lehet, hogy ha az antidepresszánst kezdem el szedni, akkor mostanra egy ágybasz@ró idióta lennék.
2012. okt. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Egyik sem butít, addig ameddig megfelelő dózisban alkalmazod. Mindkettőnél az a baj, hogy egy idő után a szervezet hozzászokik, kialakul a lelki és fizikai függőség és egyre nagyobb adagokra lesz szükség.
2012. okt. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Az antidepresszáns nem okoz függőséget és nem kell ez miatt emelni az adagot. A szorongásoldók, nyugtatók, altatók okoznak függőséget, azok valóban butítanak is, az antidepi nem.
2012. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az antidepresszáns is nyugtató és elhülyülést okoz.
2012. okt. 1. 13:35
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Én azt javasolnám, hogy kerüld el mindkettőt és inkább használj minőségi gyógynövényeket, méhpempőt, amik még az egészségedet is megőrzik, javítják.
2012. okt. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

"A kérdező kommentje:

Az antidepresszáns is nyugtató és elhülyülést okoz."


Látszik is rajtad, hogy nem ezt választottad, hanem a piát.

2012. okt. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem akarsz inkább egy kiskutyát? -.*
2012. okt. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

antidepresszánstól elvileg nem szabadna butulnia az embernek

egyébként a mérsékelt alkoholfogyasztásnak sem látom a butító hatását azokon akik élnek vele

2012. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az antidepresszánstól síkhülye lesz az ember. Az alkoholtól azért ez lassúbb viszont jól érzed magad tőle és nincsen mellékhatása sem.
2012. okt. 7. 22:59
 10/19 anonim ***** válasza:
Igazad van, meggyőztél. Válaszd az alkoholt. Az, hogy öl butít, nyomorba dönt, csak kommunista szemfényvesztés.
2012. okt. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!