Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történhet velem? Mi van velem?

Mi történhet velem? Mi van velem?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon viszket nekem a pun*im ( *=c ).... Nem tudom mitől, de azt remélem itt megvélem a kérdésemre a választ!

Szóval pár napja kezdődött. Azt hittem azért mert kezd át alakulni a kinézete a csikl*mnak. ( *=ó )Aztán utána néztem a neten, és az volt hogy gomba, vagy hasonló. De veletek nem történ ez?


2012. dec. 11. 14:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Am nem tom tettem fel már ilyen kérdést ugyan ezekkel a szavakkal és ki tölrölték :(
2012. dec. 11. 14:56
 12/18 anonim ***** válasza:

Azért nem kell minden aprósággal orvoshoz rohangálni. :) Ha komolyodik a baj, akkor persze, érdemes elmenni, de a leírtak alapján egy vény nélkül kapható gyógyszer tökéletesen megteszi majd. Ezért írtam, hogy az édesanyja biztosan tud majd adni rá valamit; emellett persze azt is fel tudja mérni, akkora-e a baj hogy orvoshoz kell fordulni vele vagy sem.

Egyébként a nővérednek is szólhatsz. Csak bátran! Gondolj arra, hogy bizonyára velük is előfordult már ilyesmi.

2012. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Kedves előző válaszoló! Te honnan tudod, mi okozza a viszketést a Kérdezőnek? Látnok vagy?
2012. dec. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Jó a nővérednek is, de mi lenne, ha a nővéreddel együtt mondanátok el anyukáddal? :) Ha anyukád úgy látja, hogy orvoshoz kell menni, akkor kerestek egy megbízható nődokit a tiniambulancián vagy magándokit, akit esetleg anyukád ismer.
2012. dec. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
*nak
2012. dec. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Meg néztük anyukámmal interneten, és az volt írva, ha nem tudunk elmenni nőgyógyászhoz akkor egy kis fültisztítóra tegyek alkoholt ( valami folyadékot ). És minden órában kenjem be vele vékonyan, vagy ha nagyon viszket akkor is....

Állítólag az jó rá.

2012. dec. 11. 18:59
 17/18 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson alkoholt kenni a puncidra!!! Nagyobb bajt is csinálhatsz! Mindenképpen orvoshoz kell menned, aki vizsgálat után a megfelelő gyógyszert fogja felírni!
2012. dec. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem olvastam végig a válaszokat, de szerintem annyi a bajod, hogy nő a szőröd :D az nagyon tud ám viszketni :D
2014. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!