Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacios gorcsokre tudtok...

Menstruacios gorcsokre tudtok enyhito hazi praktikat?

Figyelt kérdés
A fajdalomcsillapitok kozul egyik sem hat...probalkoztam gorcsoldokkal is de nem nagyon hasznaltak!Szornyeg gorcsolok,volt mar h a fajdalomtol el is ajultam!
2012. dec. 13. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
mozgás, meleg dolgot helyezni a hasra, illetve nekem az erős kávé is be szokott jönni ilyenkor
2012. dec. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Melegen tartani a hasat, laza derekú nadrág.


Egy korty házipálinka, de csak akkor ha nincs a szervezetedben gyógyszer, mert beájulsz! Ha még gyerek vagy akkor nem!

2012. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Többször leírtam már, hogy nem elég a nem szteroid gyulladásgátlót a görcsök napján bevenni, hanem a várt menzesz előtt 2 nappal kell elkezdeni a szedésüket ahhoz, hogy ki tudják fejetni a hatásukat. Ilyen gyógyszer pl az apranax, xilox, recept nélkül a spedifen. A menstruáció első 2 napján pedig lehet ezeket kombinálni nospa fortéval is.

A legfontosabb, hogy menstruáció előtt kezd el őket szedni napi kétszer.

Házi praktikák közül hatásos még a hideg forró váltott zuhany a hastájékra. A forróval vigyázni kell, mert erősíti a vérzést.

2012. dec. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek!
2012. dec. 13. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Ami nekem bevált, az a meleg gyapjú a hasra, az Algopyrin,vagy az Apranax. Azt is tapasztaltam, hogy ha a menzesz előtt pár napig hanyagolom a húsevést, kevésbé, vagy nem görcsöl a hasam.
2012. dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ez egy tuti módszer nekem nagyon bejött és semmi extra nem kell hozzá csak fogj egy fél literes üres üdítős/vizes/vagy akármilyen palackot és jó meleg szinte forró vízzel töltsd tele és tedd a hasadon arra a részre ahol fáj , ha túl forró a víz akkor a pólómra teszem de a leghatásosabb amikor asima bőrre teszem . nagyon kellemes érzés és 5 percen belül hat. van amikor úgy alszom , nagyon jó érzés a meleg palack odalent főleg ebben a hidegben de ha gondolod akkor vehetsz a boltban külön erre a célra való melegítő palackot olyan mint egy kispárna és valami plüss borítás van rajta a végén meg egy nagy dugó azon kell beleönteni a vizet . tényleg nagyon jó . remélem tudtam segíteni :)
2012. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!