Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen mennyire normális...

32 hetesen mennyire normális az enyhe menstruácios gorcsokre hasonlito alhasi gorcs?

Figyelt kérdés
kb eltart fél orát aztán orákig semmi de van amikor egész nap érzem kisebb megszakitásokkal. van igy mással is ennyi idősen?
2008. aug. 7. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia én nemrég tettem fel hasonló kérdést 1 ember válaszolt,én is hasonlóképp vok, bár nekem nem tart folyamatosan fél órát, naponta többször de kb fél percig! Remélem neked többen válaszolnak majd!

Annyit nyugtatáss képp hogy ezek szerint sem te sem én nem vagyunk ezzel egyedül!

2008. aug. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jóslófájások, nekem is voltak 32 hetesen. Akkor azt mondták, hogy elég koraiak még. Mondjuk nekem 30. hét óta feküdnöm kellett, mert nyitva volt a külső méhszáj.Zuhizz le, attól el szokott múlni. Viszont ha erősödne, akkor irány a doki.De nyugodj meg, engem tényleg sokszor kínzott, de még egyben vagyunk.Ma töltöttem a 38. hetet.:-)

Minden jót!:-)

2008. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!