Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lactacyd törlőkendő napi...

Lactacyd törlőkendő napi használata és Lactacyd intim mosakodógél használata során előfordulhat viszkető érzés a hüvelyben?

Figyelt kérdés
Amióta használom őket, ezt érzem. Persze lehet, hogy fertőzésem van és nincs velük összefüggésben. Nektek volt már esetleg hasonló problémátok ezekkel a termékekkel?
2009. aug. 21. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha mind a kettőt napi szintem (vagy akár naponta többször) használod, az se jó. A hüvelyben lévő Bartholin mirigyek (többek közt) váladékukkal eleve savasítják a hüvely ph-ját. Ezek az intim lemosók és törlő kendők nagyon jók, de nem szabad túl sokszor törölközni velük napközben, mert a természetes védekezést letörlöd és így is könnyebben össze lehet szedni valamilyen fertőzést.

(eü-s)

2009. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, naponta úgy kétszer használtam átlagban a törlőkendőt (hétvégén nem), de akkor minden alkalommal jó alaposan megtörölköztem vele, mivel a munkám sajnos olyan, hogy gyakran vagyok úton és idegen wc-ken és ott használtam őket. Utána este persze jött a mosakodógél.
2009. aug. 22. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!