Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez az egyre...

Mitől lehet ez az egyre erősödő fájdalom az alhasamban?

Figyelt kérdés

Tudom,nem láttok át rajtam,orvosok sem vagytok,de hátha valaki tud segíteni. A méhem környékén érzem ezt az érzést és az éjjel már nem hagyott aludni. Ahhoz tudnám hasonlítani,mint mikor az ember hirtelen emel meg nehezet és meghúzódik az alhasa. Csak ez fojamatos fájdalom. Nem elviselhetetlen,de nem is kellemes.

Legkorábban hétfőn tudok dokihoz menni,de nem biztos hogy fogad,mert vagy időpont kell,vagy ha lóg a beled akkor megvizsgál,de addig semmi.

Aggaszt ez a fájdalom,mert fél éve volt méhnyak gyulladásom és akkor éreztem ehhez hasonlót,de most még a combom tövébe is kisugárom ez a fájdalom.Akkor kaptam hüvelykúpot és antibiotikumot,tehát elvileg kezelve lett,de nem lett ellenőrizve,hogy hatott-e a gyógyszer.

Ugye rák nem alakulhat ki ilyen rövid idő alatt? Rettegek már!


2012. dec. 16. 04:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy visszatért és durvábban a problémád, vagy vakbél. Mindenképpen menj orvoshoz. Kérj vérvételre beutalót a házi orvostól is
2012. dec. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nem vakbél,mert volt már vakbélgyulladásom és az más volt. Most jobb,szóval megvárom,míg úgyis esedékes a nőgyógyászati szűrés (2 hónap múlva lesz).
2012. dec. 16. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!