Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti vártátok az első menstruáci...

Ti vártátok az első menstruációt? Hogyan vettétek észre?

Figyelt kérdés
:) sztorikat is lehet írni

2012. dec. 16. 11:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én vártam.

Majdnem 15 voltam, amikor először megjött, már minden barátnőmnek régen megvolt. Nővéremnek is elég korán megjött.

Ráadásul addig mellem is alig volt.

2013. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
en 12 eves vagyok es egy nap elmentem reggel lovagolni ....es mikor hazamentem mar nagyon kellett pisiljek es akkor nezem es vere....amugy igen vartam de mikor megjutt ak...pfff...
2013. szept. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én nem vártam.. egy héttel a 12. szülinapom előtt jött meg.

Egyébként nekem nagyon fájt mindenem, a hasam, a mellkasom, szó szerint ájuldoztam a fájdalomtól. Már 1 hete otthon voltam, mert kiírt az orvos, de úgyvélték hogy fantomfájásaim vannak :DD Senki se hitt nekem. Azután megjött és küldtek suliba, mondván, hogy így minden lány tud járni suliba...Meghogy ne hisztizzek. Szerencsére azóta nem fáj ennyire havonta, de mégcsak összehasonlítani se tudom más fájdalommal(komolyan olyan voltam mint aki szülni készül). Nem tudom miért lehetett :D

De azért utólag örülök, hogy otthon voltam, mert elég sok fehér ruhám volt akkoriban, elég ciki lett volna. o.O

2013. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nagyon vártam már az elsőt ezért pont ezt az oldalt néztem méghozzá a menstruációs témát.

Magamba mondogáltam "hogy nekem mikor jön meg" erre elkezdett görcsölni a hasam rá fél órára megjött de azóta a második nem jött meg pedig már egy éve:)

2014. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Várni vártam, de nem voltam nagy megszállottja a témának.

12 évesen jött meg először, szerencsére nem fájt semmim. :) Az iskolában egész nap ide-oda kellett mennem minden szünetben, csak a nagyszünetben jutott időm elmenni a mosdóba, mikor már nagyon kellett. Aztán láttam a piros foltot, és nagyon megijedtem, bár tudtam mit kell tenni/mi ez. :)

2014. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!