Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 leszek februárban és még...

14 leszek februárban és még nem jött meg soha a menstruációm. Az osztály felének meg már igen és ők 12,13 évesek. Valami baj van velem?

Figyelt kérdés
Van már cicim is meg a többi dolog is megvan xdd de a menzesz még nem jött.

2012. dec. 26. 00:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok.

nekem is az egyik barátnőm kamuzza. nem vallotta be,de minden bizonyíték ellene szól. gondolom egyszer úgy is hajlandó lesz elmondani,hogy mi az igazság.

azért kamuzzák,mert nem akarnak már kislánynak látszani,lemaradottabbnak és mivel lelkileg már "nagylányok",de testileg még nem,azért az a legegyszerűbb hogy hazudnak.

sajnos egyszer én is jártam már így,csak úgy kijött a számon,mert ideges voltam,de szerencsére nem buktam le,mert pont 1 hónappal rá tényleg megjött ;c

végül is simán mondhattam hogy az "igazi" menzeszem az utóbbi volt és az első az csak jel. xd

aztán van még egy lány,aki évek óta pattog a témán,persze most már nem tart róla hegyibeszédeket,de múltkor ő is eljátszotta hogy jajj,fáj a hasa,kér a védőnőtől szünetben betétet...de nem kért,kiment az udvarra és semmi baja nem volt xd

2 héttel ezelőtt,amikor megvolt éppen és a másik barátnőmmel beszéltünk a témáról,akkor pont benyitott. és lapult,amikor meghallotta hogy nekem már rég megjött. xd nem volt egy nyikja sem.

bocsi,hogy hosszú lett!

2012. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!