Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Újra visszatért a rég elfelede...

Újra visszatért a rég elfeledett betegségem, és most nem tudom mihez nyúljak a segítség reményében. Szedhetem azt a gyógyszert amit korábban írtak fel rá?

Figyelt kérdés
A kérdésem elég összetett. Alig fél éve múlt el egy gomba és vírus alkotta fertőzés a hüvelyemben, ami erős viszkető és égő érzéssel, valamint sűrű váladékolással járt. A nőgyógyász felírt Betadine hüvelykúpot, amitől tünetmentessé váltam, és meggyógyultam. Ámde, az utóbbi 1 hetem nagyon stresszes volt, aludni alig volt időm, rohamtempóban utazgattunk ide-oda és közben dolgoztunk. Lehet, hogy az immunrendszerem meggyengülése okozta, hogy visszatért? Nem akarok újra Betadint felhelyezni, mert borzalmas 1,5 órákat szenvedtem minden lefekvés előtt. Olvastam, hogy többen Canestennel próbálkoznak. Ez nálam is beválhat? Vény nélkül kapható? Egy másik orvos, ugyanerre a betegségre szájon át bevehető teblettát írt fel, 2félét. Az egyiket beszedtem, a másikra azt mondta akkor ha visszajön. Ez még érintetlen. Próbáljam meg talán azt? Jaj tudom nem olyan bonyolult ez mint én megélem, csak úgy utálom, hogy ilyen nyavajákkal kell küzdenem és közben a párom is szenved, nem csak a szex hiányától, hanem mert engem is lát rosszul lenni. Mit tanácsoltok, Canesten vagy az a gyógyszer?
2009. aug. 24. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a hüvelygomba minden 2. nőt érinti legalább 1 szer! canesten vény nélkül kapható hüvelykúppal magadat is rendbe teheted!nekem 1 doboz nem volt elég.
2009. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy most éppen gomba vagy baktérium okozta fertőzésről van szó, és mivel különböző gyógyszeres kezelést igényel a kettő, jobb lenne orvossal megnézetni. Ha biztosan gombás fertőzés lenne, akkor a Pevaryl-G hüvelykúpot ajánlanám, 3 db, 3. napra már el is múlik. De baktérium ellen nem hat.
2009. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem próbálkozz a canesten combival, vény nélkül kapható, ha nemmúlik el, akkor azt a gyóccert szedd, amit az orvos adott, arra ha esetleg visszatérne
2009. aug. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szedj grapefruit csepet! nekem bevált!
2009. aug. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Az egyiket beszedtem, a másikra azt mondta akkor ha visszajön." - Én ezt tenném a helyedben, ha nem múlik, visszamennék a dokihoz. Üdv.
2009. aug. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!