Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kis biztatásra lenne...

Egy kis biztatásra lenne szükségem. Páromnak kevés a spermája, nem adtak rá gyógyszert. Van más segítség?

Figyelt kérdés
Doki szerint a lombik. Az inszem nem lehetséges? Vagy a lombik hogy működik? Teljesen elkeseredtem.
2011. szept. 29. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
vegyetek fer14-et és szedjetek mindketten e-vitamint.
2011. szept. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Maca Vibet szedi, e vitamint is
2011. szept. 29. 15:48
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagy az sem ér semmit?
2011. szept. 29. 15:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk anno semmi nem segített. Túl voltunk már minden csodaszeren: fer14, ferulon, cink, vas, maca vibe, aloe vera, méhpempő, mindenféle teák, szelén, ginzen és a jó ég tudja, hogy még mi. Semmi nem segített.

Én is el voltam ám keseredve nagyon, de mi mentünk lombikra egyből, úgy voltunk vele, hogy ha idő közben spontán sikerül, akkor az csak jó, de addig sem várunk a csodára. Hát nem sikerült, csak lombikkal, az is csak 3.-ra. De megérte mert azóta van egy 8 hónapos meseszép kislányunk:) Jövőre megyünk a tesó(kért)!

2011. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És hány millio mozgo spermája van?
2011. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Több doboz Maca után nálunk a helyzet romlott.Az andrológus a fer14-re esküdött,most azt szedi a párom(a Macára azt mondta "felesleges pénzkidobás,esetleg pszichésen hat").Remélem lesz eredménye. Bár jövőhónapban lombikunk lesz,de azért mi is reménykedünk még mindig a spontánba is.
2011. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5 millió/ml. Azt mondta a doki ez elég kevés. Hát, nehezen tudom feldolgozni.
2011. szept. 30. 07:51
 8/9 anonim ***** válasza:

17:09-es vagyok, nálunk is 1 és 5 millió között mozgott, irány a lombik, ne keseregj!

A lombik nem mumus, hanem segítség az orvostudomány által, hogy szülővé válhassatok!

2011. szept. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, mi 600ezer/ml-ről indultunk, és most az inszemre 2ml-ben volt 4 millió. Előző hónapban a 4ml-ben volt ugyanennyi. Amit szedettem vele: E vitamin 2x150mg, cink pezsgőtabletta, L-Karnitin 2x400mg, C vit 2x500mg, halolaj kapszula, Maca Vibe és nyers napraforgó és tökmag (hámozva persze). Bioboltban tudsz venni. A napraforgóban van arginin ami nagyon fontos a spermium képzésben, de mivel bogyóként nem tudtam venni, így egy orvosi oldalon azt találtam, hogy napi 1 evőkanál napraforgó mag elegendő. Mivel az én párom szereti, így 3-3 marékkal evett belőle minden nap. Dokinak felsorolta ezeket és megdicsért, hogy nagyon ügyesen válogattam össze a vitaminokat. Ja és múlt hónapban mikor a doki által felírt bogyókat szedte rosszabb volt az eredmény, mint a mostani inszemre, amire az én kombinációmat szedte.
2011. szept. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!