Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért ilyen a menstruációm?

Mért ilyen a menstruációm?

Figyelt kérdés
Miért késik a menstruációm mindig? 20 éves vagyok és még mindig rendszertelen, igaz orvosnál még nem voltam a problémámmal, de hátha valakinek ugyan ilyen gondja van, valamikor egy egész hónapot két hónapot kimarad, viszonta amikor megjön akkor meghalok a fájdalomtól annyira fáj, és mért van az hogy ha betétet használok az összes vér a betét két szélére folyik és ezért mindig átázik a bugyim És szinte akkor minden este átázok. (BOCSÁNAT HA EZ GUSZTUSTALAN VOLT) Szóval mért ilyen rendszertelen még mindig???
2012. dec. 26. 22:53
1 2
 1/17 anonim válasza:

Mikor jött meg először?

Mert ha mondjuk csak 16 évesen jött meg akkor ne aggódj, van akinek soha nem áll be normáisra.

A betéttel nekem is így van akárhogy csinálom mindig a két szélére folyik és átázik.

2012. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
14 évesen, de az is katasztrófa volt ....
2012. dec. 26. 23:21
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de ha 20 éves korodra sem állt be normálisan a ciklusod, akkor lehet, hogy ideje lenne kivizsgáltatnod magad, nehogy a későbbiekben ezen múljon a teherbeesésed. Fogamzásgátlót semmiképpen se írass fel, mert az a tényleges okot nem oldja meg!
2012. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hát tudom hogy el kéne már mennem, de egyszerűen képtelen vagyok magamat rávenni ...
2012. dec. 26. 23:24
 5/17 anonim válasza:
Menj el orvoshoz biztonság kedvéért nem fogsz semmit veszíteni ne félj tőle nem esz meg :)
2012. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem fogok tudni elmenni...tudom...
2012. dec. 26. 23:29
 7/17 anonim válasza:
de miért nem tudsz félsz tőle vagy izgulsz?
2012. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
fééééleek, de nagyon. Nem tudnék egy idegen előtt terpeszkedni...
2012. dec. 26. 23:44
 9/17 anonim válasza:

Megértem :)

Nem kényszerítés és ha tényleg annyira nem akarsz akkor inkább szerintem ne mert ez nem olyan súlyos.

Csak majd ha valami súlyosabb bajod lesz azért ezt még le írom hogy gondold át:ha ilyen orvoshoz mész célszerűbb szerintem nő dokit választani, meg egy nőgyógyász mindennap különböző szagú nemi szerveket lát nem lesz ez neki különös, jó lehet hogy neked igen ez teljesen érthető hogy félsz tőle.

De hogyha esetleg ott vagy dokinál és elmondod neki a panaszod lehet hogy nem is vizsgál meg csak elmondja hogy mit kell tenned.

2012. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hát nem tudom... még gondolkozok rajta .9
2012. dec. 27. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!