Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok milyen érzés menstruáln...

Csajok milyen érzés menstruálni? Mit éreztek olyankor?

Figyelt kérdés
Légyszi ne csak azt írjátok h szar meg iylenek hanem h konkrétan ha értitek h mit éreztek a fájdalman kívül pld.: h folyik vagy h ott a tampon...
2009. aug. 24. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

A tampont nem lehet érezni, mert a hüvely legbelső részére kell feltolni, és ott nincsenek érző idegek. A zsinór engem néha piszkál, ha rossz helyen van.

Ha betét van bent, akkor bizony érezni, hogy kifolyik, és az nagyon undi. Olyan majdnem, mintha bepisilnél.

Akarsz még valamit tudni? :)

25/L

2009. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
hát nekem se a kedvenc napjaim közé tartozik ez a 4 nap:) nekem az 1. és 2. nap maga a pokol, mert görcsöl a hasam(szúró, égető érzés a csípőm környékén elöl, ilyenkor visítani tudnék egész nap, vajon mennyire hülyének néznének, ha meg is tenném:))a tampont nem lehet érezni, ha jó helyen vagy, én a madzagját se szoktam, a betét tényleg undorító, mintha be lennél pelenkázva vagy ilyesmi, és érzed, ahogy folyik wáááá, ki nem bírnám. Szóval kb ennyi a dolog:)
2009. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
a tampont nem lehet érezni..ha az átázik, vagy betét van bent, akkor azt érzem, hogy folyik belőlem valami, tényleg olyasmi, mintha bepisilne az ember, csak nem jön olyan sok..meg utána így 'tocsog', áá.és ha tüsszentek, nevetek vagy köhögök, akkor több jön.
2009. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha nagyon erős a vérzés, akkor lent az alhasamnál görcsös, csikaró, forró fájdalmat érzek, ami gyakran a lábaimba meg a derekamba is átsugárzik. ha jön egy nagyobb görcshullám, hányingerem lesz és leizzadok. bár tampont egészségügyi okokból már nem használok, annál nem lehet érezni, hogy folyik. a tampont amúgy nem lehet érezni, ha jól teszi fel az ember. a betét sajnos sokkal kényelmetlenebb, és ha nem cseréli ki valaki időben, a vér bomlásnak indul és büdös lesz. de ez a tamponnál is így van. továbbá érzed, hogy van valami a lábad között, a gagyibb minőségű betétek zöröghetnek, elcsúszhatnak, ilyenkor véres lesz a bugyid..stb. kérdés van?:)
2009. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
nos, én nemérzek semmit:D kimegyek wcre, mikor eljött a NAGY NAP, megtörlöm, látom piros, tampont fel, és itt vége is van. nemérzek eccerűen semmit, nem fáj, nem zavar a tampon, nem folyik, olyan mint bármelyik másik nap, amikor nincsen meg
2009. aug. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha betétet használok azt érzem,hogy valami "onnan" folyik,meg ha már sok van a betétben,akkor érzed,hogy valami nedves van ott. És tényleg büdös tud lenni az a vér,ha mondjuk éjjel (8-9 óra) egyszer sem cserélsz.
2009. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Hát én semmit. :D Egyáltalán nem fáj, betétet sosem használok, a tampont meg nem érezni, szóval semmit nem érzek az egészből. :D
2009. aug. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Eleve feszültebb idegesebb vagyok, minden kis apróságon felhúzom magam. Fáj, ha vmi/vki hozzáér a melleimhez, nagyon feszülnek. Az alhasam szokott fájni, a fájdalom kisugárzik a derekamba + a belső combomba. Ilyenkor Magne B6, vagy görcsoldó és akkor jobb lesz egy ideig. A tampont tényleg nem lehet érezni, én még a zsinórját se szoktam. A betéttel olyan, mint fentebb leírták. És észre vettem, hogy ilyenkor sokkal érzékenyebb a bőröm, bármilyen más fájdalom felerősödik.

22/L

2009. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos elég rosszul viselem azt a 6 napot. Első nap általában csak egy kicsi van, de a görcsök elég enyhék. A 2. nap már kezd megjönni, a görcsök közepesek. A 3 nap valami katasztrófa. 3 óránként cserélem az éjszakai vastag és leghoszabb betétet, és annyira nagyok a görcseim hogy a lábamat alig bírom megmozdítani, lesugárzik a derekamba, és az egész combom merev lesz. Szörnyű... A 4. nap is kb ilyen. Az 5.nap kezd elmúlni ott már "jól" vagyok. De a 6. nap az utolsó, érdekes módon ott is nagyon erős görcseim vannak, enyhe vérzéssel.
2009. aug. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Eleinte tök jó volt,örültem neki:D aztán így kb. 4-5hónap után mikor több lett(de így sem vészes) és görcsöltem már akkor kezdtem megutálni.Ez 3éve volt,azóta még jobban görcsölök és mivel eddig betétet használtam éreztem hogy folyik belőlem a vér...:(

Most már kemény 1hónapja tampont használok XD sokkal jobb,így már csak a görcsöket érzem:(

14/L

2009. aug. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!