Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen érzés menstruálni?

Milyen érzés menstruálni?

Figyelt kérdés
Még nem jött, meg, nem tudom milyen. Csak érdekel, hogy várnom kell-e, avagy sem.
2010. dec. 25. 18:39
1 2
 1/20 anonim válasza:
73%

NE VÁRD!!

ROHADT SZAR:s

fúújj..szóval érted...

13/L

2010. dec. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
28%
Korod?
2010. dec. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
12/L
2010. dec. 25. 18:42
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Borzalmas.. Én tiszta beteg vagyok tőle. :) Addig örülj amíg nem jön meg.. Utána már csak nyűg lesz :)
2010. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Jaj, ne is mondjátok. kérdező, imádkozz, hogy az a fajta legyél, aki jól bírja, akinek nem fáj. Mert ha fáj, az világvége minden hónapban... Én hányok, elájulok, két napig ágyban fekszem. A munkám sem tudom csinálni olyankor kb az első két napon. Lázas vagyok, és a budit ölelem. Arról ne is beszélve, hogy milyen mennyiségű vér jön belőlem... :S És hét napig tart.

Viszont barátnőmnek három napig tart csak és soha egy pillanatig se fájt semmije tőle. Kívánom neked, hogy ilyen szerencsés legyél :)

2010. dec. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Jajj , lányok titeket sem irigyelek :S
2010. dec. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Mindenkinek másmilyen. Nekem például egyáltalán nem fáj.

12/L

2010. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

nekem az elején nem fájt, aztán egy ideig igen.

mostanság megint csak nem fáj :)

sőt, inkább örülni szoktam neki, azt jelenti h nem volt lyukas a gumi :)

egyébként el kell fogadni, ez van.

kicsit jobban kell figyleni a higiéniára, de elég sok ember túlélte, nyugi :)


21/L

2010. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Kellemetlen érzés. Sztem se várd.

Igazából így tudnám leírni és jellemezni h milyen érzés : folyik belőled valami sűrűbb mint a vizelet, és közbe jobban fáj a hasad mint nagy wc-zéskor. Persze nem vérzel folyamatosan megállás nélkül. De azért...hát na :)

De ne ijedj meg ! Lehet,h rosszul hangzik, de túllehet élni. Vannak már gyógyszerek és praktikák, amelyek megkönnyítik a dolgunkat.

2010. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

Minden kisleány várja, hiszen átlép egy bizonyos szakaszon, onnantól kezdve nő. Tudom, lehet ezzel vitatkozni, de ez a lányok életében egy mérföldkő. Kellemetlen érzés, én speciel nem várom soha :D

Ez is csak egy olyan dolog, mint a gyerekeknél a fogmosás. Kellemetlen, de azért kell.


L/19

2010. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!