Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Mennyi idősek...

Lányok! Mennyi idősek voltatok amikor megjött a menzeszetek? A veletek egyidősekéhez képest ez korán vagy későn volt?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és úgy érzem hogy rajtam kívül már mindenkinek megjött. Tudom hogy "nem kell másokkal összehasonlítani magam", mert "mindenki más ütemben fejlődik" meg "ne várjam annyira mert rossz" és "16 éves koromig nem kell ezzel törődnöm" de engem mégis érdekel, hogy tényleg annyira "le vagyok-e maradva" mint hiszem... pedig már minden jele megvan...

2012. dec. 30. 20:31
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
Nekem 12 éves koromban, az osztálytársaimhoz képest korán :) De pl. az unokahúgomnak 11 éves korában, a legjobb barátnőmnek meg 16 évesen :) Szóval igazán ne idegesítsd magad emiatt! :)
2012. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

16 voltam. Nem éreztem úgy, lemaradnék valamiről. A rend kedvéért voltam dokinál, és minden rendben volt.

Azóta inkább az foglalkoztat, hogy aki később kezd menstruálni, az tényleg később klimaxol-e. :)

2012. dec. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%
Nekem 11 eves koromban jott meg. :)
2013. jan. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat:)
2013. jan. 2. 21:58
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem 11 évesen jött meg. ne aggódj,előbb útóbb úgyis meg fog jönni.
2013. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 13 évesen. Majdnem nekem jött meg utoljára. De most már örülök, hogy nem kellett előbb ezzel szenvednem. Most is épp úgy görcsöl a hasam, hogy meghalok.

14/l

2013. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem 13 évesen jött meg és én voltam az utolsó előtti,szval igen későn jött meg!! 14/L


(Ja és mellesleg én is így voltam vele!!(am bocsi hogy ilyen későn írok csk most làttam meg!! :D. ))

2014. júl. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

11 és fél évesen, addig az osztályból szerintem egy vagy két lánynak volt meg talán. Tehát a velem egyidősekhez képest korán. Egy ismerős lány viszont már 8 évesen mesntruált, ami akkor döbbenetet váltott ki másokból. :D Ez egyéni adottság. :) Lehet azóta már bőven megjött a menzeszed, amióta a kérdést kiírtad. :D

Legjobb barátnőm amúgy 14 múlt, amikor éppen hogy elkezdett nőni a melle, és 15 és fél évesen menstruált először. :)


29N

2015. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Én 14 éves vagyok és még nem jött meg

A többi lánynak már megjött "elvileg" csak nekem és a legjobb barátnőmnek nem.

Mi későn érők vagyunk az osztályhoz képest ... az osztályban a lányok már egy csomószor piszkáltak emiatt de rohadtul nem érdekelnek arról hidd el hogy menstruál valaki akin látszik is... nem csak kamuzik össze vissza

Már elég későn írok azóta már neked biztos megjött de azért leirom!

2015. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Szia! Én 11 éves vagyok, viszont még nem jött meg, bár ilyen fehér váladék már 5 éves korom óta jön ki, nem tudom hogy ez baj-e. Viszont a lényeg az hogy ha nem érzed magadat biztonságban, szólj anyunak, beszéld meg vele a teendőket, hogy mit kell tenni ha megjön, és nem árt hogy ha viszel magaddal betétet, vagy tampont is.

Nekem "ott" beszúrások vannak, van amelyik fájdalmasabbak mint a többi, ezzel nem meg ijeszteni akartalak, mondjuk ez személytől függő, hogy mik lesznek az elő jelei. Egyébként mi is az osztályban kibeszéljük hogy kinek jött meg. Eddig már 11 lánynak megjött. Most per pillanat ötödikesek vagyunk. Remélem tudtam segíteni! Irigyellek hogy neked annyira nem fáj! :D

2017. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!