Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Veletek is előfordult már...

Veletek is előfordult már olykor feledékenyek vagytok fiatal korotokban?

Figyelt kérdés

Sajnos velem 23 éves korom óta előfordult nem is egyszer diák koromban otthagytam a szekrénybe a tankönyvemet, elfejtettem megtanulni időben a házi feladatott stb.


Míg 26 éves koromban előfordult velem ott hagytam a munkahelyi öltöző szekrénybe a kulcsomat vagy éppen elfejtettem magammal vinni.


Jelenleg volt vásárlási listából felejtettem el egy dolgot meg venni.


Nem tudom normális ez nálam vagy sem. Egy tuti nem fogok orvoshoz menni vele nem fogom hagyni magamat elráncigáljanak engem az Orvoshoz. Bőven elég Asperger-szindrómás vagyok az hiányzik nekem meg mondják fiatalkori Demenciában szenvednék.


Odébb vagyok igen rendesen a 40 életévemtől. Családomon belül meg a rokonaimon belül senki nem él együtt Asperger-szindrómával. Hallani sem akarok arról más valamilyen Központi idegrendszeri rendellenességet is megállapítsanak rólam.



2012. okt. 13. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem mostanában van olyan sok mindent elfelejtek.

De amúgy a kimerültség ,stressz,idegeskedés mind közre játszik ebben. Sokszor felírom ,hogy mit kell venni a boltba mert valamit mindig elfelejtek.

2012. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor meg könnyebbültem pedig volt olyan fel volt írva nekem mit kell vennem mégis elfejtettem. Nagyon haragudtam a boltos nőre ahelyett rám figyelt volna inkább alkalmazottjával veszekedett. És emiatt kaptam Flegma stílusú szívatást otthon elfejtettem.


Aggódom amiatt is mi lesz velem Januártól sem lesz még mindig állásom nem vagyok hajlandó otthon gebedni hétköznaponként, és elviselni amúgy is ingerlékeny személyeket akikhez nem fűződik rokoni szálam sem.

2012. okt. 13. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már 11-be is feledékeny voltam...
2012. okt. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Makacs Kun válasza:

A feledékenységnek egészen hétköznapi okai is lehetnek. Nagyon helyesen válaszolták előttem, hogy például fáradtság is, idegeskedés, stressz is.

Ezen kívül: ha nem iszol elég folyadékot (alkoholmenteset), vagy túl sok alkoholtartalmú folyadékot iszol :)

nem alszol eleget,

alacsony a vérnyomásod,

alacsony a vércukor szinted, mert például nem ettél.

2012. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fölöslegesen aggodalmaskodsz. Az asperger eleve gyakran jár kéz a kézben a figyelemzavarral, nekem is megkeseríti jócskán a hétköznapjaimat...
2012. okt. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy hol és mikor (hány éves korban) diagnosztizáltak nálad Aspergert?
2012. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!