Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Yadine fogamzásgátlótól...

A Yadine fogamzásgátlótól tényleg fájhata vesém?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 08:46
 1/6 anonim válasza:
Én Yadine-t szedek évek óta...ilyet még nem tapasztaltam...
2009. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom tőle, pedig én is évek óta ezt szedem. De mivel hormonokat tartalmaz, még ha keveset is, lehet hogy hatással van rád. Egyébként nem lehet, hogy a menszesztől fáj?
2009. aug. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos voltak már problémáim a fogamzásgátlókkal ez az 5-ik amit felírt már az orvos és azon gondolkodom,hogy abba hagyom.Fél éve szedem,legutóljára egy új orvos mondta,hogy fáj e a vesém és sajnos igen nagyon sűrűn fáj!
2009. aug. 26. 09:11
 4/6 anonim ***** válasza:
én is szedtem, de nekem nem jött be, 3 hónapig nonstop menstruáltam tőle:( szerintem menj el a háziorvosodhoz, lehet, hogy egyszerűen csak felfáztál, és azért fáj a veséd, ő biztosan okosabbakat tud mondani, mint mi itt.
2009. aug. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos biztos nem a menszesztől fáj mert nagyon sűrűn fáj és nem esik egybe semmivel sem.Az a gond,hogy csak vérvételre küldenek meg vizeletre pedig sztem ultrahanga kellene,de holnap megyek vissaz az orvoshoz és akkor többet tudok mondani!

Köszönöm a válaszokat természetessen várom a többit is!

2009. aug. 26. 09:14
 6/6 anonim ***** válasza:

keress másik orvost...

nekem a yadintol minden bajom volt,vérnyomásom plafonon,libidóm föld alatt 2 méterrel,szédültem.


kérdés alapján gondolkodok azon hogy lehet a vesém is emiatt kezdett el megint rendetlenkedni (kisebb koromban sok probléma volt vele),de miota másik gyogyszer,azota semmi bajnincs vele


keress másik dokit,ha kell,akkor olyat akinek fizetsz,de küldjön el kivizsgálásokra

2009. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!