Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges az, hogy a családom...

Lehetséges az, hogy a családomban mindenkinek nagy a melle, de nekem kicsi? 14/l

Figyelt kérdés

14 éves vagyok (14,5), és olyan 10 évesen, azaz elég korán elkezdett nőni a mellem.

Nagyon lassacskán nőtt, de szerintem olyan 12 éves korom végén megállt a növésben.


Most nagyon kicsi, és ami a legrosszabb, hogy csőmell!

Vagyis néha normális, kicsi a mellbimbóudvarom, és kerek a mellem, de néha hatalmasra duzzad a mellbimbóudvar, és emiatt az egész mellem hegyes lesz, és undorító.

Már 2 éve nem nő, ráadásul nem is fáj. Erős érintésre azért fáj, de komolyabban nem. Csak mielőtt megjön, nekem a mellfájdalom az egyik előjele...


Anyukámnak nagyon nagy, kerek és szép mellei vannak.

Ahogy a családomban mindenkinek. Nem is tudok olyat mondani, akinek kicsi a melle. Minden unokatesómnak, nagyszülőnek, nagynéninek, mindenkinek nagyon nagy.

És nem kövérekre kell gondolni.

Anyukám pl. nagyon vékony (tőlem sokkal vékonyabb), egy csepp súlyfelesleg sincs rajta, és vékony csontozatú, de a mellei nagyon nagyok. Kicsit olyan, mintha megplasztikáztatta volna, de nem!

Nagyszüleimnek is hatalmas, bár ők mindketten kicsit ducik.


unokatesóimnak már ennyi idősen, mint én, hatalmas melleik voltak.


Akkor nekem miért ilyen? Lehet, hogy nem örököltem?

Vagy valami régi felmenőtől?

Előre is köszi a válaszokat! :) 14/l



2013. jan. 2. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
14 éves vagy könyörgöm... 18-20 éves korig nő a mell plusz ha egyszer foggátlót is fogsz szedni, attól is nő majd. Az agyam eldobom, hogy minden gyerek már nagy melleket akar...
2013. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez még nem végleges, fog még nőni!
2013. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Fog még nőni,nyugi.20 éves korodig nőhet.
2013. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A felmenők között biztos, hogy volt egy kis mellű is. Mivel még nem fejeződött be növekedés, ezért nem lehet kijelenteni, hogy nem lesz nagyobb. Lehet, hogy nagyobb lesz, lehet, hogy nem.


Mindezt úgy írom, hogy a nagyanyáimnak és összes lány testvérének, nagynénémnek, unokahúgomnak és az egyik dédnagyanyámnak is nagy mellei vannak/voltak. Kivétel az egyik dédnagyanyámat, akinek kicsi mellei voltak. Sajnos ezt örökölte anyám és én is.

2013. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Majd 6-7 év múlva ráérsz a melled méretével foglalkozni. Addig még nőhet. De akármekkora is lesz, fogadd el Magad olyannak amilyen vagy!
2013. jan. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ránézel a melledre: kicsi. Másokéra: nagy. Tehát igen, lehetséges. Ha azt írnám, hogy nem lehetséges, elhinnéd?
2013. jan. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetséges. Én is pontosan így jártam :-(

Pedig már rég elmúltam 14.

Te még reménykedhetsz pár évig...

2013. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Ne aggódj, valószínűleg anyukádnak is a terhesség/szoptatás után nőtt meg ennyire és a többi rokonodnak is. Neked is meg fog nőni, ha addig nem, akkor biztos. Nekem is nőtt még valamelyest 20 éves koromig a mellem, pedig előtte 13-14 éves koromban leállt. Szerintem ez így teljesen normális, ne stresszelj miatta.
2013. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
44%
még csak 14 vagy nem kell aggódnod és mivel azt írtad a családotokban mindenkinek nagy van valószínűleg neked is az lesz mert ilyen a genetika ezt is lehet örökölni
2013. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Minden kismellű nagyot akar, minden nagymellű kicsit. (tisztelet a kivételnek)
2013. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!