Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges az, hogy a családom...

Lehetséges az, hogy a családomban mindenkinek nagy a melle, de nekem kicsi? 14/l

Figyelt kérdés

14 éves vagyok (14,5), és olyan 10 évesen, azaz elég korán elkezdett nőni a mellem.

Nagyon lassacskán nőtt, de szerintem olyan 12 éves korom végén megállt a növésben.


Most nagyon kicsi, és ami a legrosszabb, hogy csőmell!

Vagyis néha normális, kicsi a mellbimbóudvarom, és kerek a mellem, de néha hatalmasra duzzad a mellbimbóudvar, és emiatt az egész mellem hegyes lesz, és undorító.

Már 2 éve nem nő, ráadásul nem is fáj. Erős érintésre azért fáj, de komolyabban nem. Csak mielőtt megjön, nekem a mellfájdalom az egyik előjele...


Anyukámnak nagyon nagy, kerek és szép mellei vannak.

Ahogy a családomban mindenkinek. Nem is tudok olyat mondani, akinek kicsi a melle. Minden unokatesómnak, nagyszülőnek, nagynéninek, mindenkinek nagyon nagy.

És nem kövérekre kell gondolni.

Anyukám pl. nagyon vékony (tőlem sokkal vékonyabb), egy csepp súlyfelesleg sincs rajta, és vékony csontozatú, de a mellei nagyon nagyok. Kicsit olyan, mintha megplasztikáztatta volna, de nem!

Nagyszüleimnek is hatalmas, bár ők mindketten kicsit ducik.


unokatesóimnak már ennyi idősen, mint én, hatalmas melleik voltak.


Akkor nekem miért ilyen? Lehet, hogy nem örököltem?

Vagy valami régi felmenőtől?

Előre is köszi a válaszokat! :) 14/l



2013. jan. 2. 17:34
1 2
 11/11 anonim válasza:
Na most már nagy lett?
2020. ápr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!