Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az első nőgyógyász egy szűz...

Az első nőgyógyász egy szűz lánynak? (tudom volt már ilyen kérdés)

Figyelt kérdés
14,5 éves vagyok,és szeretnék elmenni kivizsgálásra,természetesen szűz vagyok,és tampont se használtam. Nagyon fájna ha felnyúlna? Én se birok magamnak,nem hogy egy Idegen:((

2013. jan. 2. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász látja a szűzhártya formáját, ott nyúl fel ahol van a hártyád lukja, van direkt szűz lányoknál használt orvosi eszközei is! Csak nyugalom. Nem fog fájni, csak nagyon jól válaszd meg a dokid! Legjobb szerintem a tini vagy gyermeknőgyógyász!
2013. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sziaszia:) én most töltöm a 14-et és már voltam 2 éve a ciklusom miatt. semmi érdekeset nem csinál, csak annyit, hogy belenéz. hozzád ér, de semmi nagy cucc. csak kicsit kellemetlen:) nem kell tőle félni! ez fontos dolog, hogy mi nők legalább egyszer évente elmenjünk nődokihoz, de min. 2 évente már ilyen idős korban sem árt elkezdeni
2013. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen egyszer iszonyatos görcs miatt kényszerültem elmenni, de semennyire sem nézett be oda, egyszerűen csak ultrahangot csinált, hasit, tehát nem hüvelyit. Ilyen idős korban, ha egyébként semmi sem indokolja, tehát nem szükséges semmilyen orvosi beavatkozás, akkor szerintem nem fog felnyúlni. Bár mondjuk Te már nem vagy olyan "fiatal" tehát nem biztos, hogy tudni fogja, hogy még nem élsz szexuális életet és nem emiatt mész, így ezt feltétlenül közöld vele vizsgálat előtt.
2013. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor nyúl fel a hüvelyedbe ha nagyon nagyon muszáj! Kívülről megnézi a puncidat, esetleg a hüvelybemenetedről vehet kenetet.
2013. jan. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Végre egy okos, értelmes lány, aki törődik az egészségével!!! :)
2013. jan. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért szeretnél elmenni ilyen fiatalon?

Van valami problémád, vagy csak úgy?

2013. jan. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Azért mert már 1,5 éve megvan és jó lenne kivizsgáltatni magam évente,nehogy valami baj legyen:S

2013. jan. 3. 13:29
 8/9 anonim ***** válasza:
A 07:07-es vagyok. Kedves Kérdező! Ne is hagyd Magad lebeszélni senkinek arról, hogy orvoshoz menj! Inkább menj el feleslegesen, de ne legyen soha semmi bajod!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2013. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy!:) Viszont kívánom ezt Neked!!!!:))
2013. jan. 3. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!