Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lesz az első nőgyóyásznál?

Platinateknős kérdése:

Mi lesz az első nőgyóyásznál?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Elkaptam valami fertőzés, felfáztam vagy ilyesmi. Anya azt mondta hogy lehet hogy elmegyek tini nőgyógyászhoz. Szeretném tudni mit fognak csinálni, esetleg miket fognak kérdezni stb.

2012. nov. 5. 21:44
1 2
 1/19 anonim válasza:

Cinkes kerdesek.


-Mit erzel?

-Szuz vagy-e?

-Menstrualsz-e?

-Milyen gyakorisaggal?

-Mihez tudnad hasonlitani

-Menyire faj ?

-Milyen hoszu ideig tart ?

Ha gyuladas, fertozesrol van szo valoszinuleg megkerdi, hogy szur/csip/eget-e ?


Valoszinuleg le kell majd vetkoz, hogy szemugyre vegyen, de ne izgulj tobb pin*at latott az a nogyogyasz mint te a sajat magadet.

2012. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kell elötte fürödni vagy direkt nem?
2012. nov. 5. 21:55
 3/19 anonim ***** válasza:
mindenképp fürödjél, ha kenetet vesz, abban úgyis benne lesznek a kellő dolgok, de orvos előtt mindig ajánlott fürdeni, kivéve, ha baleseted volt, akkor nem az az első :)
2012. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Igen, kell zuhanyozni.

[link]

Ezt olvasd el! :)

2012. nov. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Mindenképpen keressetek női orvost első alkalomra, mert azért nem mindegy, hogy ki elött vetkőzöl, és terpesztesz.

A gyereknőgyógyászaton szerintem, csak nők vannak, de azért érdeklődjetek elötte.

2012. nov. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az utolsóra. Az orvos kedvességét, empátiáját és szakértelmét egyáltalán a neme a neme határozza meg. Csak ahhoz menj, akit anyukád ajánl. Ő a legjobbhoz fog vinni, efelől nyugodt lehetsz.

Egyébként ez a probléma inkább urológiainak tűnik nekem, vizeletvizsgálatot igényel első körben.

2012. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Kb. azokat kérdezi mint amit az első írt.

Egyébként szűz lány vagy ?

Mert ha igen , akkor a "hátsó nyíláson" keresztül fog megvizsgálni, hogy nehogy felsértse a hártyát. Ja, és előtte tisztálkodj meg.

2012. nov. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A 13:06-os Válaszolónak teljesen igaza van! Nem a nemén múlik, hogy egy orvos mennyire empatikus, és milyen szakember!!!
2012. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen szűz vagyok.
2012. nov. 6. 15:18
 10/19 anonim ***** válasza:

Természetesen a szakértelme nem a nemén múlik az orvosnak! De hol olvastatok olyat, hogy azon múlik?


Nem a szakértelmét ajánlottam a női orvosnak, hiszen az ugyanolyan mint a férfi orvosé, hanem a női voltából eredő nagyobb megértést és együttérzést, ami a vetkőzésből eredő szégyenérzetet csökkenti.


Olvassátok el mégegyszer, ha nem értettétek amit írtam!

2012. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!