Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhes vagyok, kb. 4...

Korai terhes vagyok, kb. 4 hetes. A dokim duphastont irt fel napi 3x1. Nagyon ritkán ha megtörlöm barnás de semmi szag és fájdalom sincs. Mitöl barna? Lehet a gyogyszer miatt?

Figyelt kérdés
Dec. -ben elvetéltem ezért aggodom.
2008. márc. 8. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogyha nem görcsölsz és nem vérzel elvileg nincs semmi baj.Azért írom,hogy elvileg,mert a vetélés nem jár mindig erős görccsel meg vérzéssel.

Amit tehetsz,hogy pihensz sokat (szigorúan)!

A gyógyszert amit felírtak nem ismerem,de feltételezem az orvosod tud a korább vetélésről.Remélhetőleg olyat írt ami nem árt,hanem használ.

Én a helyedben azért felhívnám és elmondanám a problémát,mert egy sima ultrahang nem árt a biztonság kedvéért(ha látni lehet már a petezsákot),vagy,ha veszel egy tesztet és még mindig pozítív akkor nem lehet gond.

Remélem minden rendben lesz!

2008. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Duohaston nagyon jó gyszer, lehet azért barnázol, mert kevés a sárgatesthormon a szervezetedben,ezt segíti a gyszer, szedd, amíg kell,pont arra van, főleg mivel volt egy vetélésed, valószínű azért is írta fel az orvos.Nyugodj meg, ha erős piros vér ,vagy nagyon erős görcs kísérné, akkor kell gyorsan orvoshoz menni.Ha teheted pihengess, és nem lesz gond-nyugalom

20 hetes kismama(egy vetéléssel a háta mögött)

2008. márc. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem 6 hetes koromtól egész 14 hetes -ig volt barnázásom hol elöjöt hol elmult de a duphastont azt 15 hétig szedtem majd az orvos mondja hogy mikor és hogy álj le róla én mivel ilyen sokáig szedtem fokozatosan kellet abba hagyam de hidd el jó gyógyi és még rutascorbint is szedtem melé ez tele van c vitaminnal álitólag ez is nagyon jó a 2 kombinációja pedig tuti volt az én esetemben pihenj sokat és semmi sex ha nem mondta volna a doki akkor én mondom mert nekem ezt sem volt szabad egész a 16-ik hétig jó és szerencsés problémamentes baba várást
2008. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!